Pāriet uz galveno saturu

Theatrical performances

Fri. 06.01.2023. 19:00

GRĀBEKLIS | Latvijas komēdijas balva 2022

Grand Hall

Sat. 07.01.2023. 14:00 - 16:00

P.Čaikovskis – balets RIEKSTKODIS – ar Eiropas baleta solistiem

Grand Hall

Sat. 07.01.2023. 17:30 - 19:30

P.Čaikovskis – balets RIEKSTKODIS – ar Eiropas baleta solistiem

Grand Hall

Mon. 09.01.2023. 19:00

GADA IZRĀDE 2022 | Latvijas Neredzīgo biedrības Strazdumuižas drāmas un dzejas teātris | Harija Gulbja lugas CĪRULĪŠI iestudējums


NOMAINĪTA UZ IZRĀDI "MEISTARS UN MARGARITA"
Fri. 13.01.2023. 19:00

Romantiska komēdija | SNIEGA VALSIS

Grand Hall

Fri. 13.01.2023. 19:00

IZRĀDE | MEISTARS UN MARGARITA

Grand Hall

Wed. 18.01.2023. 19:00

GADA IZRĀDE 2022 | Ziemeļrīgas kultūras apvienības Ansamblis RĪGAS PANTOMĪMA | KINOmānija


Fri. 10.02.2023. 19:00

Rokbaleta ģimenes izrāde ROCK-a-RELLA | Goltsman Balets (Igaunija)

Grand Hall

Sun. 12.02.2023. 13:30

Labsirdīga pasaka visai ģimenei | SAULES SPĒKS

Grand Hall

Fri. 03.03.2023. 15:00

Ričijs Rū 2 | Ceļojums uz Āfriku

Grand Hall

Tue. 07.03.2023. 19:30

MAGIC TOUCH TOUR 2023 ŠOVS | MEN$

Grand Hall

Thu. 09.03.2023. 19:00

Mūzikls ģimenei | KARLSONS

Grand Hall

Mon. 13.03.2023. 19:00

DEJAS IZRĀDE | THE SHOW MUST GO ON

Grand Hall

Fri. 17.03.2023. 19:00

Liriska komēdija | JŪS MAN LIKĀT SMAIDĪT

Grand Hall

Sun. 19.03.2023. 12:00

BĒRNU IZRĀDE | MULTIKOSMOSS

Grand Hall

Tue. 21.03.2023. 19:00

Multimediāla monoopera | CILVĒKA BALSS. TELEFONS

Grand Hall

Thu. 30.03.2023. 19:00

ALISE BRĪNUMZEMĒ | BALETS – FANTĀZIJA

Grand Hall

Sun. 02.04.2023. 15:00

Baleta izrāde | GULBJU EZERS (balets par gulbjiem…)

Grand Hall

Sun. 02.04.2023. 18:00

Baleta izrāde | GULBJU EZERS (balets par gulbjiem…)

Grand Hall

Thu. 06.04.2023. 19:00

Komēdija | LAIMĪGĀ DIENA

Grand Hall

Sat. 22.04.2023. 15:00

RIČIJS RŪ rīko koncertu

Grand Hall

Wed. 26.04.2023. 19:00

MDG BURAS koncertuzvedums SAPŅU ĶĒRĀJI

Grand Hall

Sat. 06.05.2023. 15:00

KUCĒNU VAROŅI | CEĻĀ UZ PIEDZĪVOJUMIEM

Grand Hall

Sun. 07.05.2023. 15:30

P. Čaikovskis – balets GULBJU EZERS – ar Eiropas baleta solistiem

Grand Hall

Sun. 07.05.2023. 19:30

P. Čaikovskis – balets GULBJU EZERS – ar Eiropas baleta solistiem

Grand Hall

Thu. 11.05.2023. 19:00

ČUČUMUIŽAS 30. jubilejas koncertizrāde | ZEM LIELĀ RŪĶA MICES

Grand Hall

Sat. 13.05.2023. 12:00

Multimediāls šovs MULTIZAURI

Grand Hall

Tue. 16.05.2023. 14:00

Mūzikls ģimenei | KARLSONS

Grand Hall

Tue. 16.05.2023. 19:00

Mūzikls ģimenei | KARLSONS

Grand Hall

Sun. 28.05.2023. 13:00

Balets un Deja …. dvēseles slēptā valoda

Grand Hall

Sun. 28.05.2023. 18:00

Balets un Deja …. dvēseles slēptā valoda

Grand Hall

Rīko VEF Kultūras pils
Mon. 12.06.2023. 19:00

Cirka studijas “Jaunība” koncerts | BĒRNI CIRKA PASAULĒ

Grand Hall

Wed. 28.06.2023. 19:30

DEJAS IZRĀDE | 7R

Grand Hall

Rīko VEF Kultūras pils
Thu. 24.08.2023. 18:00 - 19:30

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | VAKANCE NR.1

Chamber hall

Rīko VEF Kultūras pils
Thu. 24.08.2023. 20:00 - 21:15

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | ASPAZIJA “VAIDELOTE”

Grand Hall

Rīko VEF Kultūras pils
Fri. 25.08.2023. 18:00 - 19:00

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | DEIVIDS MAMETS “OLEANNA”

Chamber hall

Rīko VEF Kultūras pils
Fri. 25.08.2023. 19:30 - 21:20

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | ĪVS ŽAMIAKS “CILVĒKS, KAS MAKSĀ”

Lielās zāles skatuve

Rīko VEF Kultūras pils
Sat. 26.08.2023. 13:00 - 14:30

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | NIKOLAJS OSTROVSKIS “LĪGAVA BEZ PŪRA”

314. Semināru telpa, Chamber hall

Rīko VEF Kultūras pils
Sat. 26.08.2023. 15:00 - 15:50

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | FRAGMENTS NO FRAGMENTA

Lielās zāles skatuve

Rīko VEF Kultūras pils
Sat. 26.08.2023. 16:00 - 16:55

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | KAISLĪBAS ČEHOVA GAUMĒ |

Chamber hall

Rīko VEF Kultūras pils
Sat. 26.08.2023. 17:30 - 18:10

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI |  EDGARS ALANS PO “PIEZĪMES MR.VALDEMĀRA LIETĀ”

Lielās zāles skatuve

Rīko VEF Kultūras pils
Sat. 26.08.2023. 19:30 - 20:30

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | ALBERTS KAMĪ “PĀRPRATUMS”

Lielās zāles skatuve

Rīko VEF Kultūras pils
Sun. 27.08.2023. 12:00 - 12:40

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | ANNA BRIGADERE “SPRĪDĪTIS”

Grand Hall

ATCELTS
Rīko VEF Kultūras pils
Sun. 27.08.2023. 13:30 - 14:10

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | ARTA DZĪLE “VĪNOGAS”

Chamber hall

Rīko VEF Kultūras pils
Sun. 27.08.2023. 15:00 - 15:50

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | NIKOLAJS GOGOLIS “TRAKĀ PIEZĪMES”

Grand Hall

Rīko VEF Kultūras pils
Sun. 27.08.2023. 16:30 - 17:40

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | RADOŠS KOPDARBS “TUVINIEKI”

Chamber hall

Rīko VEF Kultūras pils
Sun. 27.08.2023. 18:00 - 18:50

RĪGAS PANTOMĪMAS MEISTARKLASE

Grand Hall

Rīko VEF Kultūras pils
Sun. 27.08.2023. 19:00 - 20:50

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI | MĀRTIŅŠ ZĪVERTS “MINHAUZENA PRECĪBAS”

Lobby

Sat. 02.09.2023. 19:00

Aktiera ANDRA BĒRZIŅA jubilejas koncertprogramma | NĀC UZ MANĀM TREPĒM SPĒLĒTIES

Grand Hall

Sat. 23.09.2023. 15:00

ALISE BRĪNUMZEMĒ

Grand Hall

Sat. 23.09.2023. 18:30

ALISE BRĪNUMZEMĒ

Grand Hall

Rīko VEF Kultūras pils
Sun. 24.09.2023. 17:00

RĪGAS PANTOMĪMA | BĒRNS

Grand Hall

Mon. 25.09.2023. 19:00

Komēdijas izrāde | LĪGAVAIŅI

Grand Hall

IZPĀRDOTS
Sat. 14.10.2023. 18:00

STAND UP IZRĀDE | PATIESĪBA PAR BĒRNU AUDZINĀŠANU

Chamber hall

Sat. 14.10.2023. 19:00

ŠVEIKS – dziesmu spēle – TOREIZ un TAGAD

Grand Hall

PĀRCELTS
Tue. 17.10.2023. 19:00

ALISE BRĪNUMZEMĒ | BALETS – FANTĀZIJA

Grand Hall

Sat. 21.10.2023. 11:00

Ričijs Rū 2 | Ceļojums uz Āfriku

Grand Hall

Sat. 21.10.2023. 14:00

Ričijs Rū 2 | Ceļojums uz Āfriku

Grand Hall

Tue. 24.10.2023. 14:00

KARLSONS | MŪZIKLS ĢIMENEI

Grand Hall

Tue. 24.10.2023. 19:00

KARLSONS | MŪZIKLS ĢIMENEI

Grand Hall

Tue. 31.10.2023. 20:00

NESKUMSTI!

Grand Hall

Sun. 05.11.2023. 17:00

Baleta izrāde | Gulbju ezers. Balets par gulbjiem

Grand Hall

Thu. 16.11.2023. 19:00

MEISTARS UN MARGARITA

Grand Hall

Thu. 16.11.2023. 19:00

MEISTARS UN MARGARITA

Grand Hall

Rīko VEF Kultūras pils
Fri. 24.11.2023. 19:00

Džakomo Pučīni viencēliena opera | MĀSA ANDŽELIKA

Grand Hall

Sun. 26.11.2023. 11:00

KOKO un RIKO diskotaka

Grand Hall

Sun. 03.12.2023. 19:00

FLMANEKO VĒSTURE | Flamenko izrāde

Chamber hall

Thu. 07.12.2023. 19:00

GRINČA ZIEMASSVĒTKI | Muzikāla izrāde visai ģimenei

Grand Hall

Sun. 10.12.2023. 11:00

PIFA ZIEMASSVĒTKI

Grand Hall

Sun. 10.12.2023. 13:00

PIFA ZIEMASSVĒTKI

Grand Hall

Thu. 14.12.2023. 19:00

RIČIJS RŪ Ziemassvētkos

Grand Hall

Mon. 18.12.2023. 19:00

Riekstkodis | Katalonijas Nacionālais balets

Grand Hall

Wed. 20.12.2023. 19:00

Mežrozīte | pilsētas romance divās daļās | mūzikls

Grand Hall

ATCELTS
Thu. 21.12.2023. 12:00

Izrāde bērniem | Nakts pirms Jaunā gada

Chamber hall

ATCELTS
Thu. 21.12.2023. 14:00

Izrāde bērniem | Nakts pirms Jaunā gada

Chamber hall

Thu. 21.12.2023. 15:00

Noburtos Ziemassvētkus meklējot

Grand Hall

Thu. 21.12.2023. 16:00

Izrāde bērniem | Nakts pirms Jaunā gada

Chamber hall

Thu. 21.12.2023. 18:00

Noburtos Ziemassvētkus meklējot

Grand Hall

Fri. 22.12.2023. 19:00

Sofia Festival Ballet | Dons Kihots

Grand Hall

Sat. 23.12.2023. 11:00

Ziemassvētku eglīte Troļļu zemē 

Grand Hall

Sat. 23.12.2023. 13:00

Ziemassvētku eglīte Troļļu zemē 

Grand Hall

Fri. 29.12.2023. 16:00

Ziemassvētku balle ar Wednesday

Chamber hall

Fri. 29.12.2023. 18:00

Ziemassvētku balle ar Wednesday

Chamber hall

Fri. 05.01.2024. 15:30

P. Čaikovskis | balets RIEKSTKODIS | ar Eiropas baleta solistiem

Grand Hall

Fri. 05.01.2024. 19:00

P. Čaikovskis | balets RIEKSTKODIS | ar Eiropas baleta solistiem

Grand Hall

Sat. 06.01.2024. 14:00

P. Čaikovskis | balets RIEKSTKODIS | ar Eiropas baleta solistiem

Grand Hall

Sat. 06.01.2024. 17:30

P. Čaikovskis | balets RIEKSTKODIS | ar Eiropas baleta solistiem

Grand Hall

Sun. 07.01.2024. 18:00

Latvijas komēdijas balva | GRĀBEKLIS 2023

Grand Hall

Mon. 08.01.2024. 19:30

PIAF! | STĀSTS PAR LEĢENDĀRĀS DZIEDĀTĀJAS DZĪVI UN MŪZIKU

Grand Hall

ATCELTS
Thu. 18.01.2024. 14:00

Izrāde bērniem | Nakts pirms Jaunā gada

Chamber hall

ATCELTS
Thu. 18.01.2024. 16:00

Izrāde bērniem | Nakts pirms Jaunā gada

Chamber hall

ATCELTS
Thu. 18.01.2024. 19:00

SNIEGPĀRSLAS STĀSTS

Grand Hall

ATCELTS
Sun. 21.01.2024. 12:00

Izrāde bērniem | Nakts pirms Jaunā gada

Chamber hall

ATCELTS
Sun. 21.01.2024. 14:00

Izrāde bērniem | Nakts pirms Jaunā gada

Chamber hall

PĀRCELTS
Mon. 22.01.2024. 19:00

28. Starptautiskais Baltijas baleta festivāls | BALTIJAS BALETA TANDĒMS

Grand Hall

ATCELTS
Fri. 09.02.2024. 19:00

SAYCRED FASHION NIGHT OUT

Grand Hall

Rīko VEF Kultūras pils
Mon. 19.02.2024. 19:00

RĪGAS PANTOMĪMA | BĒRNS

Grand Hall

Sat. 24.02.2024. 12:00

Draiska attiecību komēdija | CAURSTAIGĀJAMĀ GUĻAMISTABA

Grand Hall

Sat. 24.02.2024. 15:00

Draiska attiecību komēdija | CAURSTAIGĀJAMĀ GUĻAMISTABA

Grand Hall

ATCELTS
Sat. 02.03.2024. 19:00

IZRĀDE | MEISTARKLASE | ZIEPJU VĀRĪTĀJS

Mirror hall

Sun. 03.03.2024. 15:00

Ričijs Rū 2 | Ceļojums uz Āfriku

Grand Hall

Sat. 09.03.2024. 17:00

BALETA VAKARS | SAPŅU DĀRZI

Grand Hall

Sun. 10.03.2024. 19:00

Iluzionista EDŽUS šovs | ŪDENĪ

Grand Hall

ATCELTS
Wed. 13.03.2024. 19:00

MUZIKĀLA IZRĀDE | LEDUS SIRDS

Grand Hall

Sun. 17.03.2024. 15:00

RABARBERU VĪNS | attiecību komēdija

Grand Hall

Sun. 17.03.2024. 18:00

RABARBERU VĪNS | attiecību komēdija

Grand Hall

Mon. 18.03.2024. 19:00

Rokopera | MAUGLIS

Grand Hall

Sat. 23.03.2024. 19:00

ATGRIEŽAMIES LATGOLĀ | Koncertuzvedums | Režisors Valdis Lūriņš

Grand Hall

Tue. 26.03.2024. 19:00

Mežrozīte | pilsētas romance divās daļās | mūzikls

Grand Hall

Wed. 27.03.2024. 12:00

KARLSONS | MŪZIKLS ĢIMENEI

Grand Hall

Sat. 30.03.2024. 17:00

Balets – fantāzija ALISE BRĪNUMZEMĒ (Goltsman balets no Igaunijas)

Grand Hall

Sun. 07.04.2024. 18:00

RABARBERU VĪNS | attiecību komēdija

Grand Hall

Wed. 17.04.2024. 19:00

Multimediāla monoopera VALENTĪNA

Grand Hall

Thu. 18.04.2024. 19:00

ŠVEIKS | TOREIZ un TAGAD

Grand Hall

Fri. 19.04.2024. 19:00

VĪRIETIS, KURŠ GAIDA | Ģirta Ķestera jubilejas izrāde

Grand Hall

Mon. 22.04.2024. 19:00

Komēdija pieaugušajiem | PAMATINSTINKTS

Grand Hall

Tue. 23.04.2024. 19:00

TANGO IN THE SHADOWS

Grand Hall

Wed. 24.04.2024. 15:30

P. Čaikovskis – balets GULBJU EZERS – ar Eiropas baleta solistiem

Grand Hall

Wed. 24.04.2024. 19:30

P. Čaikovskis – balets GULBJU EZERS – ar Eiropas baleta solistiem

Grand Hall

Wed. 15.05.2024. 19:00

Mežrozīte | pilsētas romance divās daļās | mūzikls

Grand Hall

Thu. 16.05.2024. 19:00

Draiska attiecību komēdija | CAURSTAIGĀJAMĀ GUĻAMISTABA

Grand Hall

Thu. 23.05.2024. 19:00

VĪRIETIS, KURŠ GAIDA | Ģirta Ķestera jubilejas izrāde

Grand Hall

Sat. 26.10.2024. 19:00

IZRĀDE | SVINGERI

Grand Hall

Wed. 04.12.2024. 19:00

Vīnes Štrausa filharmoniskais orķestris

Grand Hall

Sat. 14.12.2024. 19:00

Vīnes Štrausa filharmoniskais orķestris

Grand Hall

Wed. 25.12.2024. 12:00

Muzikāla Ziemassvētku pasaka | SNIEGBALTĪTE UN SEPTIŅI RŪĶĪŠI

Grand Hall

Wed. 25.12.2024. 15:00

Muzikāla Ziemassvētku pasaka | SNIEGBALTĪTE UN SEPTIŅI RŪĶĪŠI

Grand Hall