Pāriet uz galveno saturu
Thu. 06.04.2023. 19:00

Komēdija | LAIMĪGĀ DIENA

Grand Hall


Komēdija "Laimīgā diena" sākas ar to, ka līgavainis pazūd kāzu priekšvakarā. Pēc tradicionālās vecpuišu ballītes viņš uz zvaniem neatbild. Līgava negrasās sēdēt dīkā. Viņa sāk meklēšanu no... viņa bijušās sievas dzīvokļa. Humors, mūzika, dejas – tas viss ir šajā liriskajā komēdijā.

N.B. Izrāde notiks ukraiņu valodā

Personāži pilnīgi atšķirīgi viens no otra, katrs ar savu raksturu, bet tajā pašā laikā neticami aizkustinoši un smieklīgi. Viņi stāstīs romantisku stāstu par mīlestību, draudzību un, protams, pieskarsies mūžīgajai tēmai – vīrieša un sievietes attiecībām.

Lomas atveidos populārie ukraiņu aktieri Katerina Kuzņecova, Ļubava Grešnova un Mihails Pšeņičnijs. Katrs no viņiem ir spēlējis vairāk nekā 50 lomas (tostarp daudzas galvenās lomas) filmās un televīzijas seriālos. Pēc izrādes aktieri ar prieku komunicē ar skatītājiem. Ja vēlaties, varat ar viņiem nofotografēties un saņemt autogrāfu.

Ļubava Grešnova, Katerina Kuzņecova, Mihailo Pšeņičnijs. Jauni, skaisti, talantīgi, populāri aktieri, seriālu zvaigznes. Lieli honorāri, pārtikusi dzīve Maskavā. Bet sākoties karam, viņi nolēma pamest Krieviju, atstājot komfortablu dzīvi, bet no izrādēm gūtos ienākumus ziedot labdarības fondiem, kas palīdz bēgļiem.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share