Pāriet uz galveno saturu
Sat. 23.12.2023. 13:00

Ziemassvētku eglīte Troļļu zemē 

Grand Hall


Ziemassvētki ir svētki, kas ar savu maģisko atmosfēru ieved bērnus un pat pieaugušos īstā pasakā. Silta atmosfēra, ziemassvētkas brīnumi un, protams, dāvanas!

Jaungada pasaka ir iemesls, lai sanāktu kopā ar savu ģimeni un uz mirklīti aizmirst par darba rutīnas un pavadītu šo laiku ar mīļajiem! 23. decembrī plkst.11.00 un 13.00 “Ziemassvētku eglīte Troļļu zemē" uzdāvinās Jums laipnu, jautru, muzikālu pasaku ar aizraujošu sižetu bērniem no 3 līdz 10 gadiem. Koši tērpi, dekorācijas, izcila mūzika, lieliskas dziesmas un talantīgi aktieri gaidīs jūs VEF Kultūras pilī.
Darbība norisinās Troļļu zemē. Rozīte un Ziediņš ir pārliecināti par to, ka šie būs vislabākie, viskošākie svētki visā pasaulē, taču viss nav tik vienkārši, kā sākotnēji liekas. Kopā ar skatītājiem viņiem būs jāpārvar dažādas grūtības, jādodas brīnumainajos piedzīvojumos un tas viss tikai tādēļ, lai saprastu, kas ir patiesa draudzība un uzticība, un kādi patiesi brīnumi var notikt Ziemassvētku vakarā. Pēc izrādes bērnus gaida jautrs svētku turpinājums - ar spēlēm, pārsteigumiem un dāvanām pie Ziemassvētku eglītes un, protams, ciemos atnāks Salavecis un citi pasaku varoņi.

Tiekamies 23.decembrī plkst. 11:00 un 13:00 VEF Kultūras pilī!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share