Pāriet uz galveno saturu
Sat. 01.06.2024. 15:00

Dejas izrāžu cikls | LAUŽOT LEDU

Grand Hall


Mūsdienu deju skolas “Vendija” horeogrāfi radījuši dejas izrāžu ciklu, kurā pieskaras cilvēka un sabiedrības mijiedarbības un brīvības tēmām un piedāvā savu redzējumu par individualitātes vietu sabiedrībā un ceļu uz tās autonomiju.

Ciklu veido:
Baleta iestudējums “Sirds frekvence”
Sirds mīl, pārdzīvo un dažreiz kliedz. Tad kā iztukšota izmisīgi gaida, lai gaišums un prieks to pilda. Un tā no puksta uz pukstu, savā frekvencē.
Horeogrāfe Aleksandra BungaDejo: deju skolas “Vendija” 6.klases un 1.kursa audzēknes


Dejas izrāde “Komēta”
Ir cilvēki, kas traucas garām kā komētas, pa ceļam atstājot atmiņu nospiedumu kā garu taku. To varbūt pamanīs citas paaudzes nākotnē. Kurš kādu nospiedumu atstājis? Vai vispār atstājis?
Horeogrāfe Arina Buboviča, izrāde veidota sadarbībā ar deju skolas “Vendija” audzēknēm
Dejo: deju skolas “Vendija” 7.klases audzēknes


Dejas izrāde “Vienā elpā”

Laikmetīgās dejas izrāde, kurā tiek stāstīts par noteiktu sabiedrību, kura sevi ierobežo, kurā seko viens otram, nezinot, kāpēc un vai tas katram der, kurā skatās caur vienu vienīgo "prizmu" uz dzīves notikumiem. Vienā elpas vilcienā un ritmā izdejo, izdzīvo vienu kopīgu ceļu, bet, vai atšķirīgiem esot, var iet vienu un to pašu dzīves ceļu? Kur paliek individuālās izpausmes un emocijas? 
Horeogrāfe Alise Bokaldere, izrāde veidota sadarbībā ar horeogrāfi Egiju Abaroviču un deju skolas “Vendija” audzēknēm
Dejo: deju skolas “Vendija” 1.un 2.kursa audzēknes

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share