Pāriet uz galveno saturu
Thu. 30.03.2023. 19:00

ALISE BRĪNUMZEMĒ | BALETS – FANTĀZIJA

Grand Hall


Pēc Lūisa Kerola grāmatas "Alise Brīnumzemē" motīviem mūsu izrāde ir krāsaina fantāzijas pasaule, kurā satiekas realitāte un mistika. Tur dzīvo dīvaini radījumi un notiek dīvainas lietas. Tējkanna dejo, Trusis kļūst liels un mazs, un atkal liels, Sēnes apdzīvo jautras Čūskas. Alise ceļo pa šo dīvaino pasauli un atrod jaunus draugus, nezinot, vai tie ir īsti vai tikai daļa no viņas sapņa. Katrs skatītājs var brīvi saprast šeit notiekošās lietas tā, kā viņam patīk, nav robežu un ierobežojumu, tikai ļauj fantāzijai lidot!

Režija un horeogrāfija: Marija Goltsmane
Muzikālais aranžējums: Markus Robam
Video: Küllija Māriste
Kostīmi: Kirke Talu
Gaismas dizains: Marita Keskküla un Aleksandrs Platunovs
Horeogrāfija un izpildījums: Sandra Īva, Mārts Agu, Mehiss Zābers, Jevgeņijs Kravets, Olga Grišina, Eva-Marija Kangro, Marija Goltsmane un baleta studijas Goltsman audzēkņi.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share