Pāriet uz galveno saturu
Mon. 09.01.2023. 19:00

GADA IZRĀDE 2022 | Latvijas Neredzīgo biedrības Strazdumuižas drāmas un dzejas teātris | Harija Gulbja lugas CĪRULĪŠI iestudējums


Latvijas amatierteātru iestudējumu reģiona skate “Gada izrāde 2022” notiek laikā no 2023. gadā 9. janvāra līdz  12. februārim dažādos Latvijas novados. Skates mērķis ir nodrošināt amatierteātru saglabāšanu un nepārtrauktību Latvijā, motivēt to dalībniekus radošai darbībai, kā arī izvērtēt amatierteātru iestudējumu kvalitāti un izvēlēties iestudējumus amatierteātru programmai XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos. 

Reģiona skatē Rīgā un Jūrmalā piedalīsies 7 Rīgas amatierteātri ar augstāko vērtējumu Rīgas amatierteātru izrāžu parādē “Rīga spēlē teātri 2022”.

Rīgas amatierteātru iestudējumu reģionālo skati “Gada izrāde 2022”  9. janvārī  plkst. 19.00 VEF Kultura pils Lielajā zālē atklāj Latvijas Neredzīgo biedrības Strazdumuižas drāmas un dzejas teātris ar Harija Gulbja lugas “ Cīrulīši” iestudējumu, režisore Inese Vanaga.

Izrādes aktuālā paaudžu tēma skar ģimeni un cilvēku attiecības. Zelma no savas lauku mājas pārcelsies uz dzīvi pie dēla ģimenes. Uz atvadu vakaru pie mātes atbrauc viņas trīs bērni. Visi ir aizlidojuši no savām bērnības mājām un laika, kurā vairs nevar atgriezties. Katram ir sava dzīve, savi nepiepildīti sapņi un arī savi noslēpumi. Pēdējais vakars “ Cīrulīšu” mājās uzjunda apslāpētas emocijas..

Organizē: Nacionālais Kultūras centrs un atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar VEF Kultūras pili.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share