Pāriet uz galveno saturu
Fri. 13.01.2023. 19:00

IZRĀDE | MEISTARS UN MARGARITA

Grand Hall


Informējam, ka izrādes “Sniega valsis”, kas bija ieplānota 13.janvārī,  vietā notiks izrāde “Meistars un Margarita”.

Visas biļetes, kas nopirktas uz izrādi, ir derīgas un nav nepieciešams mainīt.

Tiem biļešu īpašniekiem, kuri nepiekrīt izrādes maiņai, ir iespēja apmainīt savas biļetes pret biļetēm uz PRIME ORCHESTRA SIMFO SHOW Ziemassvētku koncertu 14.decembrī VEF Kultūras pilī. 
 

Pieteikties biļešu maiņai var rakstot uz  e-pastu starconcertlv@gmail.com"Meistara un Margaritas” autoram Mihailam Bulgakovam ir izdevies radīt stāstu par mīlestību, kas spēj pārvarēt jebkādus šķēršļus.


“Meistars un Margarita” nav tikai mīlas stāsts, darbam ir daudz dziļāka jēga: cilvēka spēja vadīt savu likteni, draudzība un nodevība, augstāko spēku iejaukšanās un Dieva iejaukšanās laimes un patiesības meklējumos. Visas šīs sižeta līnijas meistarīgi atklātas slavenā literatūras darba mūsdienīgā interpretācijā.


Skatītājiem ir unikāla iespēja iegrimt uz skatuves notiekošajā un pašiem izbaudīt plašu emociju spektru. Par to parūpējušies talantīgi un pieredzējuši aktieri, kuri paši tic, ka patiesa mīlestība ir stiprāka par nāvi.
 

Vairāk informācijas: https://www.starconcert.lv/

Organizē: STARconcert, SIA

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share