Pāriet uz galveno saturu
Sat. 06.05.2023. 15:00

KUCĒNU VAROŅI | CEĻĀ UZ PIEDZĪVOJUMIEM

Grand Hall


Sensenos laikos, bet varbūt pavisam nesen Piedzīvojumu līcī dzīvoja glābšanas komanda - drosmīgie kucēni. Kādu dienu kucēni izlēma, ka jābeidz garlaikoties, sēžot mājās, tāpēc jādodas tālā piedzīvojumā dārgumu meklējumos. Taču atliek tikai sākt domāt par piedzīvojumiem, tā uzreiz Tava māja tiek apgriezta kājām gaisā. Parasts dīvāns pārvēršas par milzīgu kuģi, bet baltie aizkari kļūst par buru. Smeļamais kausiņš vairs nav parasts kausiņš, bet gan līdzeklis aizsardzībai pret pirātiem.

Uz startu, uzmanību, aiziet - spēle ir sākusies! Sākas īsti piedzīvojumi! Zibenīgi ātri viņi pārvērš visas savas istabas mēbeles par īstu kuģi. Bet kas tas par kuģi bez kapteiņa? Atdot pietauvošanās auklas! Glābšanas komanda ir ceļā. Vispirms viņi satiek ļoti niknu un izsalkušu haizivi. Varbūt kāds zina, ko haizivs ēd pusdienās? Protams, kucēni zina! Viņi kopā gatavo haizivij gardas pusdienas, un, pateicoties kucēniem, viņi varēja ne tikai pabarot izsalkušo haizivi, bet arī sadraudzēties ar to.

Bet kas ir tur pie apvāršņa? Tie taču ir īsti pirāti! Komanda nekad nav redzējusi īstus pirātus. Taču viņi nevēlas ar tiem iepazīties tuvāk. Kucēni nolēma viņus nobiedēt. Viņi izdomāja jautrus spokus, no kuriem pirātiem sāka trīcēt ceļgali. Taču tad pēkšņi debesīs parādījās milzīgs negaisa mākonis, un mūsu varoņi kopā ar pirātiem nokļuva vētrā, kuras laikā viņu kuģītis tika aiznests atklātā jūrā.

Kas notika tālāk ar mūsu glābšanas komandu un pirātiem, vai papagaiļi atrada pazaudēto burtu, kā arī to, kas ar viņiem notika tālāk, Jūs varēsiet uzzināt, apmeklējot mūsu interaktīvo izrādi “Ķepu patruļa. Pretī piedzīvojumiem".

Izrādes laikā bērni:

  • palīdzēs kucēniem atrast noslēpumaino salu;
  • palīdzēs cīnīties ar pirātiem;
  • iemācīsies pirātu dejas;
  • metīs milzīgas bumbas;
  • salasīs augļus;
  • dejos un dziedās.

Papildus informācija:  info@euroconcert.lv., +371 28 446 538

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share