Pāriet uz galveno saturu
Fri. 02.08.2024. 13:20

DĀVANA LATVIJAI izrāde | METĀLA ZIEDI | Bergenas latviešu amatierteātris “LATiBerg” (Norvēģija)


Ziemeļrīgas kultūras apvienība, Latviešu Kultūras centrs Birmingemā un Pasaules Latviešu Amatieru Teātru savienība (PLATS) jau otro reizi ir sagatavojuši “Dāvanu Latvijai”. Šajā gadā amatieru teātru festivāls piedāvās saviem skatītājiem piecas godalgotas izrādes, kas tapušas Dānijā, Īrijā, Norvēģijā un Lielbritānijā. 

Sandija Santa “Metāla ziedi”

Mātes un meitas attiecības dažkārt mēdz būt sarežģītas. Māte neredzēja, nesaprata un nenoticēja. Vai tagad viņa zaudēs vienīgo, pašu dārgāko – savu meitu? Vai ir iespējams visu sākt no jauna? Vai pietiks ar to, ka atnāksi atvainoties ar ziediem? Ziedi novīst, ja tos ieliek metāla vāzē. Bērniem sāp, ja vecāki viņus neredz un nedzird.
Režisore Liāra Ozola, mūzikas autore Madara Enkuzena, lomās: Annija Anna Ivdre un Liāra Ozola.

Bergenas latviešu amatierteātris ”LATiBergen”

Teātris ir dibināts 2014. gadā. No 2022. gada pie LATiBergen darbojas bērnu un jauniešu studija mini-LATiBergen. Teātri vada režisore Liāra Ozola. LATiBergen ne tikai ar savām izrādēm priecē Bergenas latviešus, bet arī organizē dažādus pasākumus Bergenā un aktīvi piedalās PLATS organizētajos pasākumos un semināros. LATiBergen organizē dažāda mēroga teātru pasākumus, pulcējot diasporas latviešu amatierteātrus pie sevis Bergenā. Starp tiem "Laipa 2017", “PLATS solis 2023” un ik gadu “Bergenas pavasaris”.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share