Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
Wed. 13.03.2024. 19:00

MUZIKĀLA IZRĀDE | LEDUS SIRDS

Grand Hall


Informējam, ka biļešu tirdzniecība uz šo pasākumu uz laiku ir apturēta.

Pasaulē veiksmīgāko animācijas filmu “Ledus sirds” un “Ledus sirds 2” iemīļotie skaņdarbi izskan uz Eiropas skatuvēm!

Šajā iespaidīgajā jaunajā izrādes iestudējumā ir apvienota elpu aizraujoša cirka akrobātika, un tas aizved skatītājus kopā ar māsām Elzu un Annu un viņu draugiem brīnumainā ceļojumā pa maģisko pasaku valstību, brīnišķīgā veidā vēstot par mīlestības, draudzības un drosmes nozīmi dzīvē.

Lieliskas dziesmas, iedvesmojoša solistu, daiļslidotāju un Kubas Nacionālā cirka (Circo Nacional  de Cuba) akrobātu komanda un iespaidīgs LED skatuves noformējums!

Patiesu saviļņojumu dāvās Elzas izpildītais absolūtais vakara hits “Let it go!”. Izrādē sprēgās deju un akrobātikas salūts, un Elza ar savām burvju spējām pārvērtīs skatuvi un milzīgo LED ekrānu ledus un piesātināti zilu kristālu jūrā! Par jautrību gādās sniega vīrs Olafs, sapņojot par sauli un pludmali dziesmā “In Summer”, un Kristofa un viņa mīļā ziemeļbrieža Svena duets dziesmā “Reindeer Are Better Than People”!

Dodies ceļojumā pa sapņainām ainavām dziļos, sniegotos ziemas mežos tālu ziemeļos!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share