Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
Sun. 21.01.2024. 14:00

Izrāde bērniem | Nakts pirms Jaunā gada

Chamber hall


Informējam, ka izrāde tiek ATCELTA! Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru!

Pirms gadu mijas svētkiem mazos skatītājus gaida brīnišķīga pirmizrāde – muzikāli dramatiska izrāde “Nakts pirms Jaunā gada” pēc Džoela Čendlera Harisa stāstiem “Tēvoča Rema pasakas”.

Izrādes darbība notiek naktī pirms gadu mijas. Divi brāļi – Aļoša un Igorjoša – nespēj aizmigt, gaidot svētkus un dāvanas. Tad viņi izdomā aizmigšanas plānu. Atceroties mammas teikto par to, ka pasakas palīdz iemigt, viņi nolemj lasīt viens otram tēvoča Rema pasakas. Šī nodarbe viņus tā aizrauj, ka mēģinājums aizmigt pārvēršanas par jautru dauzīšanos ar pārģērbšanos. 

Izrādes “Nakts pirms Jaunā gada” autori un izpildītāji ir divi talantīgi un populāri Rīgas aktieri – Aleksejs Korgins un Igors Nazarenko. 

Izrāde ieteicama bērniem no sešiem gadiem un vecākiem. 

“Pirms Ziemassvētkiem un Jaungada bērni un pieaugušie gaida brīnumu, pat ja neatzīstas. Ikdienas steigā brīnumu var arī nepamanīt, pat tad, ja tas notiek pavisam līdzās. Un svarīgākais, aizmirstam, ka brīnumus varam radīt arī mēs paši. Jo atliek vien paņemt no skapja mammas veco kažoku un var pārvērsties par viltīgo Lapsu no tēvoča Rema pasakām,” stāsta aktieris Aleksejs Korgins. 
Džoela Harisa “Tēvoča Rema pasaka” ir vienkārši, taču gudri stāsti, kas balstās Āfrikas tautu pasakās un tādēļ ir ļoti saprotami. Jo šīs pasakas īsti nav pasakas. Tajās ir ļoti daudz epizožu, kuras varētu notikt arī reālajā dzīvē. 

Pēc autoru domām, izrāde vēsta par tradīcijām, aizspriedumiem, brīvību un vēlmi būt laimīgam. Par piedošanu un pateicību. Par baiļu pārvarēšanu un mīlestību pāri visam!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share