Pāriet uz galveno saturu
Sun. 27.10.2024. 19:00

Komēdija par mīlestību, laulību un citām nepatikšanām | BANKETS

Grand Hall


Glaunā Parīzes restorānā uz vakariņām ielūgti dažādu profesiju un sociālo slāņu cilvēki. Neveiksmīgs rakstnieks, kurš nav pārdevis nevienu romānu, augstprātīga salonu lauvene, pazīstama rakstniece, veiksmīgs biznesmenis,  naiva aktrisīte un nelaimīgs gleznotājs. Kas gan varētu vienot šos cilvēkus?

Par pārsteigumu sev, viesi noskaidro, ka viņi visi ir bijušie dzīvesbiedri, kuru laulības ir šķirtas. Un tagad viņus visus vienā telpā ir ieslēdzis noslēpumains leļļu dīdītājs. Katram laulībā sakrājušās neatrisinātās pretrunas izraujas laukā, rada emociju vētru, kas pilna sarkasma, mīlestības, baiļu, cerību un seksuālās pievilkšanās. Izrādās, ka ne viss ir pagātnē. Emocijas uzplaukst ar jaunu spēku, pakļaujot tajām arī izrādes varoņus.

Nila Saimona izteiksmīgums un humors ir ideāli piemērots mūsdienu reālijām. Jautājumi, kurus uzdod lugas varoņi, ir pazīstami ikvienam, kurš kaut reizi ir bijis laulībā vai attiecībās. Šīs izrādes panākumus daudzu gadu garumā apliecina publikas sajūsminātās ovācijas daudzās pasaules valstīs.

Producents: Igors Levins

Režisors: Boriss Bogdanovs

LOMĀS

  • Gabriela   –  Jūlija Jefimenko
  • Klods   – Mihails Rjabovs
  • Alberts   – Boriss Bogdanovs
  • Marieta   – Olga Olijņika/ Taisija Lucenko
  • Ivona   – Veronika Moroza
  • Andre   – Aleksejs Avramenko/ Konstantīns Cikins

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share