Pāriet uz galveno saturu
Mon. 18.12.2023. 19:00

Riekstkodis | Katalonijas Nacionālais balets

Grand Hall


Balets “Riekstkodis” ir viens no visbiežāk iestudētajiem un populārākajiem baletiem pasaulē. Slavenā Čaikovska mūzika, dejotāju virtuozitāte, ko izceļ brīnišķīgās dekorācijas un tērpi, šajā Ziemassvētku izrādē saviļņos jebkura vecuma skatītājus.

Klāras un viņas prinča Riekstkoda piedzīvojumi risinās unikālā Venēcijā, kas ir pilna ar šokolādi, saldumiem un kūkām; visīstākā jebkura bērna vai pieaugušā saldāko sapņu piepildīšana. “Riekstkodis” stāsta pamatā ir Ernsta Hofmana oriģinālstāsts, ko adaptējis Aleksandrs Dimā, un uz ko joprojām balstās baleta interpretācija. Satriecošā baleta izrāde ar klasisko repertuāru  – nemirstīgs stāsts, pilns mīlestības, maģijas un ilūziju.

Balets “Riekstkodis” – tā ir brīnišķīga, noslēpumaina, labestības pilna Ziemassvētku pasaka. Šī ir izrāde ģimenei ar maģisku sižetu un spilgtu ainu kaleidoskopu!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share