Pāriet uz galveno saturu
Sat. 24.02.2024. 12:00

Draiska attiecību komēdija | CAURSTAIGĀJAMĀ GUĻAMISTABA

Grand Hall


Informējam, ka uz šo pasākumu derīgas biļetes, kas iepriekš iegādātas uz izrādi CAURSTAIGĀJAMĀ GUĻAMISTABA 24.02.2024. plkst. 18.00! Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru: https://www.artmanagementgroup.lv

Režisors Imants Strads izrādē ir radījis shēmu kā vieni meli rada nākamos un tie kā lavīna, veldamās no kalna, ievelk iekšā visus, kas gadās ceļā.

Jaunā komēdija pārsteigs ar spožiem personāžiem komiskās situācijās. Uz skatuves būs Elīna Vāne, Imants Strads, Lelde Dreimane, Lauris Dzelzītis un Ivo Martinsons. 

Tā būs asprātīga situāciju komēdija par pārpratumiem divu laulāto pāru attiecībās. Darbība noris divās guļamistabās blakus dzīvokļos gandrīz vienlaikus. Komēdijas āķis – cik viens pret otru esam godīgi, vai dzīves piedzīvojumu pikantuma meklēšana ir tā vērta…

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share