Pāriet uz galveno saturu
Sun. 10.03.2024. 19:00

Iluzionista EDŽUS šovs | ŪDENĪ

Grand Hall


Gaumes, protams, atšķiras, taču iluzionista Edžus visneiedomājamākie un fascinējošie burvju triki, kas vienlaikus apvienoti ar aizraujošiem šova elementiem, neatstās vienaldzīgu nevienu. Ne velti viņš savu vārdu jau ierakstījis Ginesa rekordu grāmatā, savukārt sociālajā tīklā TikTok Edžum seko vairāk nekā 270 tūkstoši.

Trikus, ko publikas acu priekšā demonstrē burvju mākslinieks Edžus, vismaz reizi dzīvē noteikti ir jāredz katram – viņa šovi ir tik neatkārtojami un pārsteidzoši, ka tos var skatīties ar aizturētu elpu.

Rudenī Edžus ar savu jauno un aizraujošo šovu „Ūdenī” uzstājās vairākās Latvijas pilsētās. Tā kā visas tūres laikā zāles bija pārpildītas, ar skaļām ovācijām skatītāji izrādīja pārsteigumu, kā arī pauda savu neviltoto prieku un sajūsmu, pēc vairākkārtēja publikas pieprasījuma 10. martā VEF kultūras pilī notiks šova „Ūdenī” papildizrāde.

„Veidojot šovu, iedvesmojos no tādiem pasaulslaveniem iluzionistiem kā Harijs Hudini, Deivida Bleins, Deivids Koperfīlds un citiem, lai pēc vakara ikviens varētu būt gandarīts par lieliski pavadītu laiku,” saka iluzionists Edžus. „Demonstrēšu izbēgšanu no ūdens kastes, būs stand-up komēdija, roku veiklības triki, hipnoze, asprātīgas psiholoģiskas spēles ar skatītājiem.  Tāpat arī vēl citos veidos mēģināšu radīt viņos izbrīnu!”

Šovā piedalīsies arī izcilais bundzinieks Sanijs Bondars, kurš visu padarīs vēl krāšņāku ar savu kolosālo sitaminstrumentu pavadījumu.

Šova apmeklēšanai vecums nav ierobežots. Bērniem līdz pieciem gadiem, neaizņemot sēdvietu, ieeja ir bezmaksas.

Edžus sola šo vakaru ikvienam padarīt īpašu – līdz tūres sākumam nekas tāds ne Latvijā, ne kaimiņvalstīs līdz šim vēl nebija redzēts!

Informācija par mākslinieku pieejama viņa mājaslapā www.iluzionisti.lv

Sekot iluzionistam Edžum var arī viņa soctīklos:

TikTok: www.tiktok.com/@iluzionists_edzus 

YouTube: https://www.youtube.com/IluzionistsEdzus

Instagram: https://www.instagram.com/iluzionists_edzus/

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share