Pāriet uz galveno saturu

VEF Kultūras pils vokāli instrumentālais ansamblis KALEIDO

Ilgajā kolektīva pastāvēšanas laikā vairākkārt mainījušies gan vadītāji, gan arī ansambļa sastāvs. Ilgus gadus ansambli vadīja Elmārs Akmens, tad Kārlis Bimbers, bet kopš 2012.gada — Aldis Andersons.

Kolektīva repertuārā ir operešu melodijas, latviešu, itāļu u.c. komponistu dziesmas, kā arī pagājušā gadsimta latviešu komponistu sadzīves dziesmas, kuras ietvertas dažādās tematiski veidotās programmās — „Retro promenāde”, „Valša un tango ritmā”, «Ak, tejāter, ak, tejāter!» u.c. Jaunākajās Kaleido programmās dzirdamas vācu, poļu, krievu melodiju aranžijas, kā arī latviešu un “pasaules klasikas” estrādes un tautas mūzikas aranžijas ansambļa sastāvam.
Kolektīvs piedalās VEF Kultūras pils Senioru kluba kolektīvu koncertprogrammās, labdarības koncertos sociālās aprūpes centros, Dienas centros, Kultūras namos Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Visos gadskārtu svētkos ir neiztrūkstošs un mīļi gaidīts viesis Vidzemes priekšpilsētas sociālās aprūpes centros, regulāri piedalās ikmēneša Senioru kluba rīkotajos pasākumos kā arī Rīgas pilsētas rīkotajos pasākumos un svētkos. Kolektīvs ir regulārs «Origo Summer Stage» koncertu dalībnieks.

Сфера
Вокальные ансамбли
Руководитель/-и
коллектива
Aldis Andersons
Телефон
Место занятий
VEF Kultūras pils | Ropažu iela 2, Rīga
Время занятий
Pirmdienās un ceturtdienās 15.00 - 17.00
Эл. почта