Pāriet uz galveno saturu
C. 13.06.2024. 19:00

Koncerts | ROTĀJIES, ROTAĻA

Lielā zāle


Šī gada 13. jūnijā VEF Kultūras pils tautas deju ansamblis “Rotaļa” VEF Kultūras pils Lielajā zālē ar skatuviskās tautas dejas koncertu “ROTĀJIES, ROTAĻA!” atzīmēs trīs spilgtu māksliniecisko vadītāju jubilejas.
 
Parādies, plauksti, rotājies! 

Aija Baumane, Gints Baumanis un Diāna Gavare – katra vadībā rotaļniekos ir uzziedējis kas svarīgs. Kā krāšņs rožu krūms vai rītausmas smarža vasaras pilnbriedā  “Rotaļa” ir gatava ieskaut, pārvēršot skatuvi ziedošā pļavā. Liekot ikvienam noticēt – mūsu daļa ir zaļa.

Koncertu veido TDA “Rotaļa” mākslinieciskā vadītāja Diāna Gavare un TDA “Rotaļa” pamatsastāvs. Piedalās VEF Kultūras pils tautas deju ansamblis “Rotaļa” (Diāna Gavare), vidējās paaudzes deju kolektīvi “Mana Rotaļa” (Dace Adviljone) un “Rotaļa XO” (Diāna Gavare), tautas deju ansamblis “Zelta sietiņš” (Baiba Šteina) un “Rotaļas projekta sastāvs”.
Koncertā tiks izdejotas Aijas Baumanes, Ginta Baumaņa, Diānas Gavares, Daces Adviljones un Sanitas Preses horeogrāfijas.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt