Pāriet uz galveno saturu
P. 25.11.2024. 19:00

Džeza grupa “The World Famous Glenn Miller Orchestra” diriģenta Vila Saldena vadībā

Lielā zāle


Džeza grupa “The World Famous Glenn Miller Orchestra” diriģenta Vila Saldena vadībā ar jaunu programmu!

Glena Millera orķestra repertuārā ir izcilu bigbenda laikmeta komponistu lugas - leģendārā džeza laikmets pagājušā gadsimta 30-50 gados. Vils Saldens, slavens mūziķis un izpildītājs no Nīderlandes, džezu iemīlēja jau sen un uz visiem laikiem, un viņam izdevās sapulcināt izcilus mūziķus no dažādām valstīm, tikpat iemīlējušos un aizrautīgus pret džezu. Vils un viņa mūziķi cenšas iedzīvināt Millera maģisko formulu: "Katram solistam un mūzikas aranžētājam jātiecas radīt pilnīgi jaunu un nevainojamu skanējuma stilu, kas atpazīstams jau no pirmajām notīm."

Saskaņā ar leģendu, Glena Millera orķestra unikālākais un noteikti atpazīstamākais skanējums dzima pilnīgi nejauši. Koncerta laikā trompetists savainojis lūpu, un mūziķis ar klarneti bija spiests uzņemties galveno lomu.Tā radās Glena Millera spēles stils - stils, kas klausītājiem sniedz neaizmirstamu svētku sajūtu un saskarsmi ar mūzikas brīnumu!

Likumsakarīgi, ka koncerta kulminācija būs slavenākā darba - “Mēnessgaismas serenādes” no filmas “Saules ielejas serenāde” atskaņojums, kas skatītāju iegremdē Glena Millera laikmeta neticamajā atmosfērā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt