Pāriet uz galveno saturu
T. 29.05.2024. 19:00

DEJAS IZRĀDE | KLĀTBŪTNĒ

Lielā zāle


Laikmetīgās dejas izrāde kustības un mūzikas valodā stāsta par dabas klātesamību mūsu dzīvē. Līnijas un formas, kas sastopamas dabā ir it visa sākums un iedvesmas avots. Nepārtrauktā kustība un dinamika mijas ar mieru un līdzsvaru, skaņa ar klusumu un beigas kļūst par jaunu sākumu. Cikliskums ir dabas un cilvēka neredzamā saite, kuru svarīgi ir nesaraut.

Izrādē satiekas deju grupas RITMS dejotāji, koklētāju ansamblis CANTATA un mūziķi Aigars Raumanis (saksofons), Uģis Upenieks (sitaminstrumenti), Santa Valere (čells).
Izrādes muzikālo partitūru veido komponista Ludovico Einaudi muzikālais cikls “Elementā”, kuru īpaši kokles skanējumam aranžējis mūziķis Aigars Raumanis.

Izrādes idejas autore un horeogrāfe Elīna Gaitjukeviča. Koklētāju ansambļa CANTATA mākslinieciskā vadītāja Anda Eglīte. Kostīmu māksliniece Vita Radziņa.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt