Pāriet uz galveno saturu
O. 08.10.2024. 19:00

PEPIJAS DZIESMAS

Lielā zāle


2002. gadā Latvijas Nacionālajā teātrī savu pirmizrādi piedzīvoja Astrīdas Lindgrēnas muzikālā izrāde "Pepija Garzeķe", kurai komponists Arnis Mednis radīja brīnišķīgu un aizraujošu dziesmu ciklu, ko nu jau pazīst vairākas bērnu paaudzes. Šīs izrādes stāsta  varoņus mēs visi labi zinām no grāmatām, filmām un animācijas filmām.

Atbalstot komponistu Arni Medni, 2024. gada rudenī Latvijas Jaunatnes teātris aicina uz dziesmu spēli "Pepijas dziesmas", kurā Latvijas dziedošie aktieri un dejotāji izspēlēs šīs Arņa Medņa "Pepijas dziesmas". Koncertuzvedumā piedalīsies Ieva Sutugova, Miks Galvanovskis, Sandija Misika, Māris Skrodis, u.c. aktieri un dejotāji.

Koncertuzvedums paredzēts skatītājiem no 5 gadu vecuma. Biļete jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt