Pāriet uz galveno saturu
C. 25.04.2024. 19:00

Koncerts CELĪS, BRUOĻ!

Lielā zāle


Koncertā piedalās gan jau populāri un labi pazīstami, gan arī pavisam jauni, dažādu mūzikas stilus pārstāvoši latgaliski dziedoši mākslinieki - Jānis Aišpurs (THE SOUND POETS), Arnis Slobožaņins (DABASU DUROVYS), Guntis Rasims un Juris Vucāns (BEZ PVN), Juris Ostrovskis (DVINSKAS MUZYKANTI), Ūga (AUSMEŅA RECORDS), Ēriks Zeps un Mārcis Lipskis (RIKŠI), Oskars Bērziņš (kapela AUGUSTI), Jana Dudare un Amanda Lapa (PIPARMĒTRA), Ingars Gusāns (SOVVAĻNĪKS), Inga Zeile (LAIMAS MUZYKANTI) Vinsents Kūkojs (TRIKMĪŅS), Vīru koris GRAIDI un citi.

Programmā dziesmas no Latgales Kongresa simtgades albūma “Celīs, bruoļ!” un citas skanīgas latgaliešu melodijas. 

Koncertā varēs dzierdēt gan atmodas laika himnas “Pīmiņ, bruoļ!”, “Skaidra volūda”, gan jaunāku laiku kompozīcijas, kā “Kalado", “Screen”, “Pusnakts triādis”, “Tik lānai kai munys dūmys”, “Latgaleite”, gan arī tādas mūžīgās melodijas, kā “Tuoli dzeivoj”, “Rūžeņa”, “Jezups” un citas.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt