Pāriet uz galveno saturu
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

VEF Kultūras pilī uzstāsies TRIO – Egliņa, Šnē, Bulajevs

6. martā plkst. 19.30 VEF Kultūras pils Kamerzālē mūzikas cienītājiem būs lieliska iespēja izbaudīt neaizmirstamu koncertu VEF Kultūras pils rīkotā koncertcikla COME PRIMA ietvaros. Uz skatuves pulcēsies trīs izcili, starptautiski atzīti mūziķi – Latvijas šobrīd spožākā un pieprasītākā pianiste Agnese Egliņa, talantīgais vijolspēles virtuozs Daniils Bulajevs un pazīstamā čelliste Guna Šnē. Koncerta mākslinieki nesen izveidojuši jaunu apvienību, kuras muzikālais sniegums garantē augstāko kvalitāti! 

Koncerta programmā būs izcilu komponistu darbi, kas rosinās emocijas un sniegs muzikālu baudījumu visiem klātesošajiem. Johannesa Brāmsa “Pirmais klaviertrio” aizvedīs klausītājus uz jauna cilvēka sapņiem un sirds pulsējošu pasauli. Fazila Saja opuss “Space Jump” nesīs skatītājus cauri pārcilvēciskajam Baumgartnera lēcienam no stratosfēras līdz zemei, savukārt Paula Šēnfelda aizrautīgā “Kafejnīcas mūzika” iepazīstinās ar dzīviem un krāšņiem skaņdarbiem, kas aizvedīs ceļojumā no Amerikas līdz Vīnei. 

Par TRIO skatuves kolēģiem stāsta Guna Šnē: “Pianiste Agnese Egliņa ir jau padsmit gadus mana skatuves partnere, kopš trio “Art-i-Shock” pirmsākumiem. Agnese, var teikt, ir mana skatuves māsa, gandrīz vai skatuves dzīvesbiedre. Tā ir unikāla vērtība – mūzikā satikt cilvēku, ar kuru uz skatuves vari saprasties bez vārdiem. Tā pieredze, ko esam guvušas, viena otru iepazīstot caur dažādiem sastāviem, – ir neatsverama. .. Kolēģi, ar kuriem vari saspēlēties uz skatuves, ir ļoti svarīgi. Tāpēc esam sākuši vairāk spēlēt kopā ar Daniilu Bulajevu, kuram arī piemīt šī īpašība – būt atvērtam. Klavieru trio mēs ar Agnesi un Daniilu vairāk spēlējam akadēmisko, romantisko repertuāru. Mēs varam būt brīvi, reaģēt viens uz otru, un tas ir skaisti.”

Šis notikums nav tikai kamermūzikas koncerts – tas ir ceļojums cauri emocijām un mūzikas pasaulei, kas ne tikai aizraus, bet arī iedvesmos katru klātesošo! 

N.B. Biļetes pieejamas visās SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Ieteikt