Pāriet uz galveno saturu
O. 24.09.2024. 19:00

VEF JAZZ CLUB | SPICE ‘N’ SPACE

Lielās zāles skatuve


Spice’n’Space ir Izraēlā bāzēta Jazz-Funk grupa, kuru vada flautists Metans Kleins un bundzinieks Uria Maders. Grupas skaniskā vīzija ir apvienot pagājušā gadsimta 70. gadu instrumentālā fank saplūšanu ar svaigu un jaunu estētiku, perfektu pagātnes un tagadnes apvienojumu.

Flautists un viens no grupas līderiem Metans Kleins ir džeza un pasaules mūzikas atskaņotājmākslinieks un komponists, kurš ir strādājis kopā ar vairākiem Izraēlas izcilākajiem māksliniekiem, piemēram, Tomu Orenu (Thelonious Monk Institute pianistu konkursa uzvarētājs), Gadi Sternu (Shalosh) un Avri Borochovu. Metans uzstājies uz tādām prestižām skatuvēm kā Kārnegija zāle un Kenedija centrs.

Sitaminstrumentālists Uria Maders ir jauns un ļoti daudzpusīgs bundzinieks, kurš vienlīdz ērti jūtas gan džeza, gan roka žanros un ir uzstājies Izraēlas lielākajos festivālos, to skitā IndyNegev festivālā un Sarkanās jūras ģitāras festivālā.

Spice'n'Space uzstājušies Telavivas Starptautiskajā flautu festivālā, The Red Sea Jazz Festival, Nisville Jazz Festival Serbijā, Albānijas Starptautiskajā džeza festivālā, Klaipēdas Starptautiskajā džeza festivāls Lietuvā 2023. gada jūnijā un daudzos citos.

Koncertā piedalās:
Matēns Kleins (Mattan Klein, flauta)
Ūrija Maders (Uria Mader, bungas)
Tāls Jadīns (Tal Yadin,ģitāra)
Frančesko Bekaro (Francesco Beccaro, kontrabass)

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt