Pāriet uz galveno saturu
P. 06.05.2024. 15:00

Bērnu un ģimeņu grupa RUPUČI | Runoj, dzīd i blieņojās…

Lielā zāle


Bērnu un ģimeņu grupā “Rupuči” apvienojušies Kristaps, Ernests un Terēze, kā arī Lācis NoMeža. Šādā sastāvā savā saimē viņi muzicē un dara dažādas interesantas lietas jau labu laiku.

2021.gadā izdots arī digitāls mūzikas albūms bērniem “Vuškeņa iz pļovys” (“Aitiņa pļavā” - LAV). Tajā dziesmu formātā pārtapuši septiņi grāmatas dzejoļi. Grāmata un mūzikas albūms bērniem “Vuškeņa iz pļovys” ir viens no Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks 2021” saņēmējiem.

Tagad jautrā un humoristiskā Rasimu saime savus mazos un lielos draugus grib satikt 26.novembrī Latgales koncertzālē GORS un 2024.gada 6.maijā (breivdīna) VEF kultūras pilī.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt