Pāriet uz galveno saturu
Pk. 06.09.2024. 19:00

SVINĒT OPERETI! | Operetes teātra 10 gadu jubileja | koncerts

Lielā zāle


Informējam, ka uz šo pasākumu derīgas biļetes, kas iepriekš iegādātas uz 26.04.2024. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru!

Operetes teātra 10 gadu jubilejas koncerts! Svinību vakars, dzimšanas dienas ballīte-koncerts, kurā ieskicēsim mūsu teātra 10+ gadu pērles un stūrakmeņus un to radošo un jautro dzirksteli, kāda valda Operetes teātrī – dzīvesprieka, asprātības un jaunības garu! Šis nu nepavisam nebūs “iestīvināts” vai ”oficiāls” koncerts, bet tādi jau mūsu Operetes teātrī nemaz nemēdz būt! Šis būs optimistisks, teatralizēts mūzikas, dejas un humora vakars, un lieliski uzlabos jūsu garastāvokli vai pašsajūtu, vairos laimes sajūtu un mazinās stresu!

Piedalīsies Operetes teātra solisti, aktieri, dejotāji, mūziķi un programmā būs skaistākais un spilgtākais no Operetes teātra 10 gadu veikuma.

Šajā vakarā aicinām kopā svinēt: visus mūsu draugus, līdzjutējus un iedvesmas uguntiņas kūrējus un nākotnes vīzijas un attīstības sekmētājus. Mums jau - 10! Un tas ir daudzu, jo daudzu mūsu un jūsu nopelns!

Lai svinam! Lai svinam jubileju kopā! Lai skan! Operetes draugi, nāciet ciemos!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt