Pāriet uz galveno saturu
Pk. 02.08.2024. 13:20

DĀVANA LATVIJAI izrāde | METĀLA ZIEDI | Bergenas latviešu amatierteātris “LATiBerg” (Norvēģija)


Ziemeļrīgas kultūras apvienība, Latviešu Kultūras centrs Birmingemā un Pasaules Latviešu Amatieru Teātru savienība (PLATS) jau otro reizi ir sagatavojuši “Dāvanu Latvijai”. Šajā gadā amatieru teātru festivāls piedāvās saviem skatītājiem piecas godalgotas izrādes, kas tapušas Dānijā, Īrijā, Norvēģijā un Lielbritānijā. 

Sandija Santa “Metāla ziedi”

Mātes un meitas attiecības dažkārt mēdz būt sarežģītas. Māte neredzēja, nesaprata un nenoticēja. Vai tagad viņa zaudēs vienīgo, pašu dārgāko – savu meitu? Vai ir iespējams visu sākt no jauna? Vai pietiks ar to, ka atnāksi atvainoties ar ziediem? Ziedi novīst, ja tos ieliek metāla vāzē. Bērniem sāp, ja vecāki viņus neredz un nedzird.
Režisore Liāra Ozola, mūzikas autore Madara Enkuzena, lomās: Annija Anna Ivdre un Liāra Ozola.

Bergenas latviešu amatierteātris ”LATiBergen”

Teātris ir dibināts 2014. gadā. No 2022. gada pie LATiBergen darbojas bērnu un jauniešu studija mini-LATiBergen. Teātri vada režisore Liāra Ozola. LATiBergen ne tikai ar savām izrādēm priecē Bergenas latviešus, bet arī organizē dažādus pasākumus Bergenā un aktīvi piedalās PLATS organizētajos pasākumos un semināros. LATiBergen organizē dažāda mēroga teātru pasākumus, pulcējot diasporas latviešu amatierteātrus pie sevis Bergenā. Starp tiem "Laipa 2017", “PLATS solis 2023” un ik gadu “Bergenas pavasaris”.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt