Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
P. 01.04.2024. 19:30

HOKEJA PAVASARIS FANIEM

Lielā zāle


Informējam, ka pasākums HOKEJA PAVASARIS FANIEM tiek ATCELTS! Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru!

“HOKEJA PAVASARIS FANIEM” ir iespēja faniem sanākt vienkopus un iesildīties pirms čempionāta un iecerēts kā retrospektīvi muzikāls kopā būšanas pasākums. 

Ņemot vērā mūsu izlases spožo sniegumu pagājušajā PČ, mēs atskatīsimies uz 30 gadu ceļu kuru kopā gājām līdz bronzas medaļām. Ar devīzi “EJAM PĒC ZELTA” esam aicinājuši dalībai pasākumā ar hokeju saistītas personības, hokejistus, žurnālistus un hokeja komentētājus.

Par muzikālo daļu rūpēsies Normunds Jakušonoks, Kaspars Tīmanis, dīdžejs Armands Leja u.c. atskaņojot faniem zināmākās hokeja himnas.

Pasākumā piedalīsies dažādu paaudžu izlases hokejisti, kuri izspēlēs publikai izlases kreklus ar autogrāfiem. Izspēle būs organizēta īstā hokeja manierē. Atmiņas un emocijas uz skatuves līdzdalīs pēdējo 30 gadu zināmākie hokeja komentētāji un žurnālisti. Pasākumā piedalīsies Gunārs Jākobsons un Anatolijs Kreipāns. Būs arī pārsteiguma viesi.

Humora dzirksti ienesīs pasākuma vadītājs, lieliskais Valmieres teātra aktieris Imants Strads.

Protams, sadziedāsim, atskatīsimies uz spožākajiem izlases sasniegumiem un kurioziem.

Aicinām visus kam hokejs sirdī uz tikšanos VEF kultūras pilī 1. aprīlī plkst. 19:30!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt