Pāriet uz galveno saturu
C. 17.10.2024. 19:00

CREDO 50 gadu jubilejas koncerts

Lielā zāle


Grupa «Credo» ir viena no Latvijas estrādes mūzikas leģendām, un šogad tā svin savu 50 gadu jubileju. Par godu šim notikumam grupa dodas jubilejas tūrē, un rudenī ielūdz uz īpašiem koncertiem Latvijas skaistākajās koncertzālēs!

Ar grupas dziesmām ir izaugušas vairākas paaudzes. Šoruden Latvijas koncertzālēs grupa aicina uz svinībām, lai kopā kavētos atmiņās un vēlreiz kopā izdziedātu grupas populārākos hitus un kopā ar klausītājiem vienotos mūzikā, kura izvedīs cauri piecām desmitgadēm. Kā jau jubilejas koncertos pienākas, gaidāmi pārsteigumi.

"Šie koncerti mums kā grupai būs nozīmīgs atskaites punkts – tajos atskaņosim visu «Credo» zelta repertuāru: «Disnejlenda», «Ziņģe par bailēm», «Smaidas», «Meitene ar kallu ziediem» un daudzas citas klausītāju iemīļotās dziesmas," par gaidāmajiem koncertiem stāsta grupas līderis un solists Guntis Veits.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt