Aktuāli

16. OKTOBRĪ IEGĀDĀJOTIES BIĻETES IEVADI VAI NOSAUC KODU: KUBA19 UN SAŅEM 15% ATLAIDI!

Pašlaik viena no labākajām Son Cubano grupām ko Kuba spēj jums piedāvāt!

Viņi sniedz koncertus visā pasaulē jau daudzus gadus un pašlaik ir viena no iekārojamākajām son Cubano žanra muzikālajām apvienībām. Kubā par viņiem zina ikviens, taču pateicoties viņu muzikālajam priekam un plašajam ideju spektram Conexión Cubana  ir iecienīti arī starp Kubas augstākās klases mūziķiem. Mūziķu neizsīkstošais enerģijas lādiņš un son cubano bagātīgā ritmu sintēze ir šīs grupas panākumu atslēga. Grupas līderis Nikolas Sirgado (Nicolás Sirgado) ir viens no populārākajiem komponistiem un mūzikas aranžētajiem no Havanas. Viņa vārds ir atrodams pie neskaitāmiem albumu ierakstiem, kā arī vairākiem producētiem televīzijas raidījumiem.

Iepriekš šī grupa citā sastāvā pasaulei bija zināma, kā Soneros de Verdad, kas apceļoja Eiropu piecās koncertturnejās kopā ar Luisu Frenku, līdz beidzot ansamblim pievienojām leģendārais mūziķis Viljams Borrego Rodrigezs un grupa ieguva jaunu ampluā un nosaukumu. Pašlaik, viņa  izveidotajā projektā Conexión Cubana viņš ir basģitārists, kā arī vadošais.

Savā karjerā Nikolas Sirgado ir sadarbojies ar tādiem izciliem māksliniekiem kā Pančo Amats, Silvio Rodrigezs, Pablo Milanes, Diego “El Cigalo”, Barbarito Torres vai Andy Montañez, un viņš ir viens no Kubas patiesi izcilākajiem dziedātājiem.

Video

Organizē: VEF Kultūras pils

Drukāt sadaļu