Aktuāli

"Kad zeme pazūd zem kājām" tā ir sajūta ko piedzīvo un pārdzīvo mūsu bērni un jaunieši gan ikdienišķās sadzīviskās gaitās, gan darbojoties deju skolā.

Tie ir emocionāli notikumi, kas ir svarīgi katram personīgi, kā arī mums kolektīvi, par ko runājam un piedzīvojam ikdienā, bet vislabāk par to runājam kustību valodā, lai tādējādi var pateikt vārdos neizsakāmās sajūtas:
Draudzēšanās, zvaigžņu slimība, lampu drudzis, zagšana, slinkuma pārvarēšana, ģērbšanās un pārāk ģērbšanās,  ir pēdējā laikā bieži apspriestas sajūtas. Tā kā nevēlamies moralizēt un pāraudzināt, tāpēc šīs aktualitātes uz skatuves parādīsies caur humoru, ironiju vai citā neparastā formā. Visvērtīgākais ir bijis tieši sagatavošanās process, kad iejūtoties tēlos un lomās, saskati pats sevi vai piedzīvotās sajūtas un audzini sevi pats, bet uz skatuves parādītais būs tikai sajūtu redzamā daļa.

Muzikālais noformējums tiek veidots ar populāras un mūsdienu mūzikas skaņu ierakstiem, DJ-u un epizodiski ar "dzīvo" mūziku.

Idejas autors – Austra Neimane

Horeogrāfi: Aleksandrs Snickers, Baiba Iekļava, Dārta Ģīle, Gundega Pūtele,
Keita Hēla, Maija Tjurjapina.

Gaismu dizains: Rihards Kauliņš

Tērpu stilists un konsultants – Ināra Tjurjapina

Grima māksliniece – Anastasija Gaile aka Feja

Producents – Edmunds Veizāns

Dejos - visu vecumu visas Veizāna deju skolas grupas no Rīgas, kopā apmēram 130 dalībnieki.

Koncertuzvedums ir Veizāna deju skolas 28.sezonas noslēguma pasākums, kur sākumā pl. 19.00 tiks izsniegtas Valsts apliecības par profesionālās ievirzes dejā  programmas apgūšanu 9 dejotājiem un pasniegtas deju skolas GADA BALVAS par sasniegumiem un izaugsmi.  

Pēc starpbrīža  pl. 20.00 sāksies koncertuzvedums "Kad zeme pazūd zem kājām". Interesenti drīkst ierasties arī pēc starpbrīža tikai uz koncerta otro daļu.

Vairāk informācijas: http://www.dejuskola.lv

Organizē: SIA “Veizāna deju skola”

Drukāt sadaļu