Aktuāli

Parter.lv aicina Jūs uz tikšanos ar Krievijas Tautas mākslinieku, Krievijas Federācijas prēmiju, "Nika", "Zelta ērglis", "Kaija", "Kristāla Turandota" laureātu - Sergeju Makovecki, kas 9. aprīlī, 19:30 notiks VEF kultūras pilī.

Sergejs Makoveckis - aktieris, kuru pazīst daudzi. Un daudzi viņu mīl. Ja izskan šī aktiera vārds, tad, gan teātra zāles ir pilnas, gan paaugstinās televīzijas reitingi laikā, kad tiek translētas filmas ar viņa dalību.

Sergeja Makovecka vakars - kultūras notikums katrā pilsētā!
 
Skatītāji varēs dzirdēt interesantus stāstus par darbu kino un teātrī, par  tikšanām ar interesantiem režisoriem, aktieriem un citiem cilvēkiem, kuri atstājuši  pēdas aktiera dzīvē un daiļradē. Programmā skanēs monologi no teātra izrādēm un dzeja, tiks demonstrēti reti kadri no īsfilmām, kurās piedalījies Sergejs Makoveckis.

Šodien Sergejs Makoveckis ir viens no spēcīgākajiem krievu aktieriem, kurš spēj darboties jebkurā žanrā. Gandrīz visas filmas, kā arī izrādes, parāda ne tikai aktiera augsto aktiermeistarību, bet demonstrē arī viņa unikālās dotības iejusties jebkurā lomā - katra nākamā filma ir pilnīgi citādāka nekā iepriekšējā -  gan tēmas, gan stila, gan noskaņojuma ziņā

Organizē: RPRINT SIA

Drukāt sadaļu