Aktuāli

Tas ir spilgts šovs - mūzikas, teātra, deju krustošanās punkts. Tiem, kuriem patīk džezs un vecas, labas Holivudas muzikālās komēdijas.

“Lielā Getsbija” stilā, “Sekss un lielpilsēta” šarms un humors, “zelta laikmeta” spīdums un Helovīna maģiskie triki – kad ķirbis var pārvērsties ne tikai par karieti, bet arī raķeti, ko mūsdienu fejas izmanto slotas vietā... Un kad viss laimīgi beidzas.

Sižeta centrā – trīs varones, no kurām katra iztēlo tipisku sieviešu raksturu. Viņas baumo, dzer martini, pielaiž pērles un cepures un sapņo par ideālu vīrieti.

Gadsimtu gaitā katru gadu mēness naktī trīs burves sapulcējās, lai sagatavotu mīlas dziru, kuras darbība bija pietiekama tieši bezrūpīgas dzīves gadam, ar aizrautīgiem un dāsniem pielūdzējiem. Brīnumainā naktī viena varone pazūd. Viņai steidzīgi atrod nomaiņu. Bet “jauna”, maigi sakot, neatbild stingrai raganu etiķetei un kvalifikācijas prasībām...

Vokālā trio Backstage Girls – mūziklu aktrises, spilgtas dziedātājas un vienkārši skaistules. Šīs trīs meitenes jūs atcerēsies ar skaistām balsīm, smalku humoru un stila sajūtu. Starptautisku džeza festivālu laureāti.

Jaņina Tihonova - estrādes džeza dziedātāja, aktrise. ĢITIS institūta absolvente. Krievijas un starptautisko vokālo konkursu laureāte un diplomande.
Ksenija Šklaprova - estrādes džeza dziedātāja. Dažādu mūzikas festivālu laureāte, džeza leģendas Gaļinas Fīlatovas skolniece (I.Dunajevska skola).
Alisa Lubenska - mūziklu aktrise. Krievijas vicečempione sporta balles dejošanā.

Džeza kvartets: taustiņi, saksofons, kontrabass, bungas.

Organizē: producentu grupa Angažements

Drukāt sadaļu