Aktuāli

Vēlamies Jūs informēt, ka koncerts "Itāļu nakts", kurš tika paredzēts 24.08.2019, plkst. 19:00, VEF Kultūras pilī - IR PĀRCELTS uz 26. oktobri plkst. 19.00 un notiks Lielajā Ģildē!

Visiem tiem, kuri bija iegādājušies biļetes uz 24. augusta koncertu, ir rezervētas labākās VIP vietas Lielajā Ģildē, kā arī organizators aicina uz tikšanos ar mūziķiem un glāzi vīna pēc koncerta. Jaunas biļetes uz šo koncertu tiks izsūtītas līdz 20.08.2019.

Gadījumā, ja nevarat apmeklēt pasākumu 26. oktobrī, naudu par biļetēm, kas iegādātas "BezRindas.lv" tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Veidlapu var lejuplādēt mājas lapā: www.vilenskylive.com

Aizpildītu veidlapu, lūgumssūtīt uz e-pasta dresi: vilenskylive@gmail.com 

Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm var iesniegt līdz 24.09.2019.

VILENSKY LIVE koncertu sērijas rīkotāji atvainojas par sagādātajām neērtībām!

 

----------------------

 

24. augustā, plkst. 19.00, VEF Kultūras Pils Lielajā Zālē izcilais čellists Ruslans Viļenskis prezentēs jaunu itāļu mūzikas projektu "Canzoni Italiane". “Canzoni Italiane" ir unikāls ceļojums uz itāļu mūzikas pasauli. Koncertā dzirdēsim Džakomo Pučīni, Džakomo Rosīni, Vinčenco Bellīni, Nino Rotas, Ennio Morrikone, Luisa Bakalova un Armando Trovajoli mūziku. Koncerta pirmā daļa būs veltīta itāļu opermūzikas skaistākajām lappusēm, bet otrajā daļā dominēs itāļu kino mūzika. Pirmo reizi vienā ciklā mūzika no visizteiktākajām itāļu filmām, piemēram: "Astoņi ar pusi", "Sieviešu smarža", "Ceļš", "Amarcord", Jaunais kino "Paradiso", "Rocco un Viņa brāļi" un citi. Pasākuma īpašo emocionālo telpu papildinās speciāli šim projektam izveidotas video projekcijas. Koncertā piedalīsies patiesi spoži un pasaules pieprasīti itāļu mūziķi, kuri tiks paziņoti tuvākajā laikā.

Vairāk informācijas: www.vilenskylive.com

Biļetes var iegādāties www.vilenskylive.com vai  www.bezrindas.lv

Organizē: Ruslan Vilensky

Drukāt sadaļu