Pāriet uz galveno saturu
Вс. 29.01.2023. 20:00

THE TIGER LILLIES | NO CIRKA LĪDZ KAPSĒTAI

Большой зал


Alternatīvā kabarē krusttēvi, apbalvoti ar prestižo Olivjē teātra balvu, 29. janvārī atgriežas Latvijā ar īpašu, iepriekš nepieredzētu programmu, kas aptver visu grupas pastāvēšanas vēsturi: no pirmajām dziesmām līdz pat šodienas pārsteidzošajam veikumam!

Grupas THE TIGER LILLIES skaņa ir tikpat neatkārtojama kā viņu vizuālais tēls. Vienlaikus šausminošās un komiskās klaunu sejas, katli un apģērbs, kas atsauc aizgājušos laikus - tā ir britu trijotnes firmas zīme. Mārtins Žaks, Adrians Stauts un Jonass Golends, kas slaveni ar saviem priekšnesumiem, nereti tiek dēvēti par “tumšā kabarē” izpildītājiem. Ar sirreālismu piesātināti teksti, “netīri” un “neapslīpēti” dziesmu varoņi, kā arī negaidīti muzikāli pavērsieni priekšnesumu laikā aizved klausītājus uz pavisam citu pasauli - sarkastisku, ironisku, bet reizē pildītu ar tumšu humoru.

Apvīta ar starptautisku slavu kā viena no slavenākajām avangarda grupām pasaulē, THE TIGER LILLIES nekad nepārtrauc raisīt apbrīnu, šokēt un izklaidēt. Viņu pasaule ir tumša, savdabīga un daudzveidīga, pildīta ar dziļiem skumju mirkļiem, piesitienu nežēlīga melnā humora un dižu skaistumu. Viņu dziesmas aptver dzīves tumšākos aspektus, sākot ar prostitūciju un narkomāniju un beidzot ar vardarbību un izmisumu. Viņu mūzika ir pirmskara Berlīnes kabarē, anarhiskās operas un klejotāju jeb nomadu mūzikas sajaukums, kas atbalso Bertolta Brehta un Žaka Brela mūzikas stilistiku. Bez šaubām koncerti, kas atainos visu viņu karjeras gājumu, būs tieši tādi.

“Ideālā pasaulē THE TIGER LILLIES pārstāvētu Lielbritāniju Eirovīzijas dziesmu konkursā,” saka laikraksts The Times. To, vai šis ir labs grupas raksturojums, jūs sapratīsiet tikai apmeklējot slavenās britu grupas koncertu!

Organizē: UAB Fors event

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится