Pāriet uz galveno saturu
Пт. 09.06.2023. 19:00

Deju kolektīvu koncerts | SVEIKA, SAULE!

Большой зал


Latviešu skatuviskā deja ir viens no veidiem kā apliecināt mūsu tautas garu un latvisko identitāti – tā suģestē un iedvesmo ar savu vitalitāti, enerģiju un skaistumu. Senā latviešu deja mūsdienās kļuvusi par nepārspētu horeogrāfisku priekšnesumu, ko reizi piecos gados vienkopus varam baudīt Deju svētku lielkoncertos.

…bet milzīgo, krāšņo deju rakstu stadionā veido tūkstošiem tautas deju kolektīvu dalībnieki, kuri dejas soļa vieglumu un precizitāti ik dienu spodrina neatlaidīgā darbā. Koncertā “Sveika, saule!” apvienosies un savu sniegumu rādīs izcili deju kolektīvi – Koncertorganizācijas “Ave Sol” tautas deju ansambļi “Liesma” un “Teiksma”, vidējās paaudzes deju kolektīvi “Teiksma” un “Oglīte” un bērnu deju kolektīvs “Teiksmiņa”.

Dejas vibrācija ir maģiska.. kā saules ceļš debesjumā, kā dabas mainīgums, trauslums un spēks. Dejas valoda, kas saprotama ikvienam, saplūst ar apkārtējās pasaules ritmiem un atspoguļo visplašāko cilvēka emociju gammu..

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится