Aktuāli

2. februārī 12.00 uz VEF Kultūras pils skatuves "Teātra Dienvidrietumos" aktieri piedāvās muzikālu izrādi bērniem "Dārgumu meklējumos jeb Viena kuģa bojāejas neticamais stāsts", kuru radījis Oļegs Leušins.

Vai sen neesat meklējuši dārgumus un cīnījušies ar pirātiem? Tad Jums noteikti jādodas ceļojumā kopā ar mūsu varoņiem!

Teiksiet, ka esat izauguši un nemīlat jūras vēju? Un, protams, skaidri ziniet, ka jūras laupītāji neeksistē! Bet izrādes veidotāji ir pārliecināti, ka dažkārt ir nepieciešams  atgriezties bērnībā. Mūsu varoņi sapņo par piedzīvojumiem un liktenis tiem piespēlē kādas salas karti, uz kuras ir aprakti dārgumi. Kuģis ir gatavs ceļam, vējš pūš burās un ceļā gaida daudz atklājumu un briesmu. Bet šajā izrādē pat pirāti ir apburoši un jautri un katram no viņiem ir sapnis. Un tas noteikti piepildīsies. Muzikālā izrāde "Dārgumu meklējumos jeb Viena kuģa bojāejas neticamais stāsts" - ĪSTS piedzīvojumu teātris, kas piepildīts ar pirātu romantiku, jūras smaržu, mastu čīkstoņu, vētras draudīgajām šļakatām, zobenu skaņām, sacelšanos uz kuģa un... protams, mīlestību.

Tad, uz priekšu! Pretim piedzīvojumiem! Dārgumu noslēpums jau sauc! Tas, kas tos atradīs, kļūs pa īstam bagāts! Kas ir īsta bagātība, kā to iegūt, Jūs uzzināsiet, kad apmeklēsiet mūsu izrādi.

Organizē: SIA PARTER.LV, 23112656

Drukāt sadaļu