Aktuāli

Koncertuzvedums "Lai sasaucamies, lai dziedam!" ir muzikāli-horeogrāfiski-teatrāls stāsts par dzīvi. Skanēs dažādus dvēseles stāvokļus paudošas, pozitīvas ievirzes, gan melodiskas, gan jautras un labi pazīstamas un skatītāju iemīļotas dziesmas no latviešu komponistu operešu, mūziklu un teātra mūzikas repertuāra stāstā par cilvēka dzīves gājumu. Ar humoru, un vienlaikuis dziļi  izjustā , artistiskā programmā ļausimies latviešu mūzikas valdzinājumam.

Svinēsim dzīvi! Priecāsimies!

Dzīve elpo mums pretī un atver neskaitāmas iespējas, tikai mums unikāli dotas iespējas. Pieņemsim tās ar pateicību un priecāsimies! Šis stāsts ir par vienkāršām, bet ikvienam būtiskām vērtībām, ko svarīgi nepazaudēt šajā mūsu dzīves spēlē. Nepazaudēt sevi, kāds Tu esi pats par sevi, neatkārtojams. Radīts mīlestībai. Tu esi laimīgs, kad esi tu pats un harmonijā; ar sevi, ar Radītāju, harmonijā viens ar otru. To arī Tev, skatītāj, vēlam!

Lai sasaucamies, lai dziedam!, lai vienojamies Elgas Īgenbergas, Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Ivara Vīgnera, Zigmāra Liepiņa, Imanta Kalniņa, Induļa Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Aleksandra Kublinska dziesmās!

Uzvedumā liela nozīme piešķirta Alberta Kivlenieka kustību horeogrāfijai un Elīnas Miltas krāšņajiesm, stilizētajiem kostīmiem.

Dziedās un dejos Operetes teātra solisti: MARLĒNA KEINE, JOLANTA STRIKAITE-LAPIŅA, EMĪLS KIVLENIEKS, NAURIS INDZERIS un operetes dejotāji.

 

Piedalīsies Operetes orķestra ansamblis

Diriģents, kapelmeistars Kārlis Kundrāts vai Guntars Bernāts

Režisors Valdis Lūriņš

Horeogrāfs Alberts Kivlenieks

Kostīmu māksliniece un scenogrāfe Elīna Milta

Instrumentāciju autors Jānis Kaijaks, seniors

 

Vairāk informācijas: www.operetesfonds.lv

 

Organizē: Operetes teātris, SIA

Drukāt sadaļu