Ziņas

9.maijā Juris Kaukulis Mātes dienas tiešraides koncertā ŠŪPUĻDZIESMAS VILKUMAMMAI

Pazīstamais rokmūziķis, grupas “Dzelzs vilks” dziesmu autors un līderis Juris Kaukulis, nomainot ierasti skarbo elektrisko ģitāru pret elektroakustiskiem instrumentiem, 9. maijā aicina uz pavasarīga dzīvesprieka pilnu Mātes dienas koncertu “Šūpuļdziesmas vilkumammai”.

“Šis nav bijis viegls laiks mums visiem, bet īpaši izaicinājumu pilns tas bijis mammām, mazu un lielu bērnu vecākiem un, protams, pašiem bērniem, tāpēc, manuprāt, mums visiem derētu kāda smaida, atpūtas un prieka deva mūzikā. Patiesi priecājos par iespēju atkal būt uz skatuves – šis laiks izrādījies auglīgs - muzicējot vienatnē daudzas no visiem zināmām, manis radītām dziesmām atgriezušās pie to pirmatnējām, akustiskajām versijām, citas ieguvušas jaunu skanējumu nelielam, ģimeniskam mūziķu sastāvam. Tajās spoguļojas šā laika emocijas – no prieka par kopā būšanu un dzīvošanu līdz vēlmei reizēm pagaudot pret mēnesi,” teic Juris Kaukulis.

Koncertā rokmūziķis muzicēs kopā ar paša jauno mūziķu paaudzi – Rūtu Kaukuli (flauta) un Martu Kaukuli (vijole), atskaņojot dziesmas, kas uzrunās lielus un mazus. Skanēs gan pazīstamas melodijas no grupas “Dzelzs vilks” repertuāra, gan Jura Kaukuļa dibinātā mūsdienu tautas mūzikas ansambļa “Jauno Jāņu orķestris” dziesmu krātuves, dzirdēsim arī mūziku no Jura Kaukuļa komponētā skaņu celiņa iemīļotajai Rozes Stiebras animācijas filmai “Saule brauca debesīs”, kā arī  Jura Kaukuļa radītā mūzika Dailes teātra iestudējumam “Niķa un Riķa stiķi”, dziesmas atskaņojot jaunos, elektroakustiskos aranžējumos.

Koncertā piedalās:
Juris Kaukulis (balss, ģitāra, mandolīna)
Rūta Kaukule (flauta, melodika)
Marts Kaukulis (vijole)
 Kaspars Tobis (taustiņinstrumenti)

Projekta partneris – “HDPD Productions & Dreams”. Kultūras informācijas sistēmu centrs nodrošina koncerta ieraksta saglabāšanu ERAF projekta “Kultūras mantojuma satura digitalizācija (1. kārta)” ietvaros.

Koncerta tiešraide bez maksas būs skatāma koncerta norises laikā, 9. maijā plkst. 14.00  

VEF Kultūras pils Youtube kanālā: http://bit.ly/2OuTpAv
VEF Kultūras pils Facebook kontā: https://www.facebook.com/vefkulturaspils un 
VEF Kultūras pils mājas lapā: https://bit.ly/3h3TMyj 

Ieraksts būs pieejams līdz 10.maija plkst.14.00. Vēlāk koncerta ieraksts tiks arhivēts un būs pieejams  gan VEF Kultūras pils Facebook kontā, gan mājas lapas #Ēkultūras sadaļā, kur to jebkurš interesents varēs noskatīties sev ērtā laikā.

Drukāt sadaļu