Aktuāli

Venjamins Smehovs - talantīgs rakstnieks, intelektuālis, īsts inteliģents un daudzu miljonu skatītāju iemīļots mākslinieks.

Skatītāji viņu iepazina pēc Atosa lomas no “Trim musketieriem”, pēc lomām “Zelta laikmeta” izrādēs Taganka teātrī un mākslinieka rīkotajos poētiskajos  vakaros, taču sākot ar  21. gadsimtu -  monoizrādēs. Mazāk pazīstams viņa rakstnieka talants: kopš pirmās publikācijas žurnālā “Dienas” 1970. gadā iznāca aptuveni 20 viņa mākslinieciskie un publicistiskie teksti.

2018. gada sākumā viņš izdeva grāmatu ar savu dienasgrāmatu apkopojumu no 1973. -1980. gadam un citiem tekstiem par Visocku. Grāmatas nosaukums “Sveiki, bet …” paņemts no vēstules sākuma, kas bija rakstīta Visockim un Zolotuhinam 1968. gadā. Tā ir tikšanās ar Vladimiru Visocki, ar kuru mums saistās sešpadsmit gadu teātra skatuves pieredze Tagankas teātrī, kopēja grimmētava un ļoti daudz dažādu kopīgu notikumu.” Viņš bija aizliegts dzejnieks: neviena atļauta dzejas krājuma, nekādu Rakstnieku Savienību,” stāsta Venjamins Smehovs.

Venjamina Smehova radošais vakars ir pilnvērtīga monoizrāde: kas ilgs 2 stundas 20 minūtes (ar vienu starpbrīdi). Vakarā izskanēs atmiņas par Visocki,  skatītāji dzirdēs Jeseņina, Puškina, Mandelštama, Samoilova un Tvardovska dzeju.

Ieeja no plkst. 18.00

Organizē: ARKADA LTD, SIA

Drukāt sadaļu