Aktuāli

IZRĀDE IR ATCELTA!

Naudu par par biļetēm, kas iegādātas uz izrādi, var saņemt ar pārskaitījumu, SIA „BIĻEŠU SERVISS” aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv. Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.
Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm, var iesniegt līdz 03.10.2018.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

--------------

Bruņinieku cīņas ar papīrgroziem galvās, šaušana ar iedomātu pistoli, špagats uz biroja krēsliem – izrādās, dzīve birojā var būt piesātināta un bīstama. Maskavas izrāde-šovs “Kantoris” rāda “baltajām apkaklītēm”, kur rodas nauda un kā izdzīvot birojā.

Režisora Sergeja Filatova jaunais iestudējums piedien “plastiskās komēdijas” žanram. Uzvedumā iesaistīts gados jauns un meistarības ziņā spožs aktieru ansamblis, kas nekautrējoties varētu sacensties ar nopelniem bagāto “Kvartetu I”. Biroja batālijas pārdzīvojošās komandas galvgalī ir Antons Fiļipenko – slavenais Stass no grupas “Ļeņingrad” klipa “Ekstāze”. “Youtube” ievietoto video, kurā kolorītais mačo pavedina skaistuli Svetlanas Hodčenkovas veidolā, ir apskatījuši 16 miljoni interneta lietotāju. Skatītāju atzinību ir izpelnījies arī Fiļipenko darbs filmā “28 panfilovieši”.     

“Kantoris” nav parasts teātra uzvedums, bet gan izrāde-šovs. Darbība uz skatuves neapsīkst ne mirkli, šeit nav garlaicīgu monologu, nav filozofisku vēstījumu par dzīves jēgu un esības niecību. Viss vārās un mutuļo, šaušana no iedomātas pistoles, seifa uzlaušana, bruņinieku cīņas ar papīrgroziem galvās, špagats uz krēsliem. Teatrālā darbība izrādē ir apvienota ar akrobātiskiem trikiem un vingrošanu,– to paveic īstie vīri: seriālā “Sofija Paleologa” un mūziklā “Noķer mani, ja vari” spilgtus tēlus radījušais neticami plastiskais dejotājs Maksims Al-Namess, teju visus sporta veidus apguvušais teātra aktieris Pāvels Botvinovskis, cirka artists un klauns Andrejs Korobovs un Mihails Širjajevs no Arkādija Raikina teātra “Satirikons”.

Režisors Sergejs Filatovs, kuru daudzi atceras pēc asi satīriskās izrādes “Harmss” Ļensoveta (Ļeņingradas padomes) teātrī, ar ironiju izstāsta visu patiesību par bezjēdzīgo un nežēlīgo krievu biznesu. Vieniem tas atnes miljonus, citus atstāj pilnīgā nabadzībā. Krievijas tautas mākslinieks Oļegs Meņšikovs ir augstu novērtējis izrādes asprātību, bet čempions “cīņās bez noteikumiem” Aleksandrs Jemeļjaņenko projekta komandai ir paudis pateicību par “megapozitīvām emocijām”. Fantasmagoriskais stāsts par biroja kalpotājiem, kuriem parasta darbdiena negaidīti izvēršas ugunīgā šovā, nevienu ar humora izjūtu apveltītu skatītāju neatstās vienaldzīgu. Taču izklaide nav autoru pašmērķis. Šeit būs arī, par ko padomāt. 

Pasākums krievu valodā!

Video

Organizē: EUROSHOW PROMOTER EUROPE

Drukāt sadaļu