Aktuāli

Tuvojoties mūsu valsts pastāvēšanas simtgadei, arvien biežāk mēs domājam par jēdzienu Dzimtene. Ko mums katram nozīmē valsts, pilsēta, zeme, kurā mēs dzīvojam.

Skatot mīļo zemi ar dažādu paaudžu acīm, koncerts tiek veidots gan kā  muzikāls apsveikums, gan arī rosina klausītājus meklēt atbildi uz jautājumu – ko man nozīmē  Dzimtene. Jo Latvija ir cilvēki, un cilvēki veido, pārveido un pilnveido Latviju, bagātinot sevi un daudzveidojot valsti.

Koncertā kopā ar simfonisko orķestri muzicēs Latvijā populāri, cienīti un mīlēti mākslinieki: operas solisti Jānis Apeinis, Sonora Vaice, Ilona Bagele un Raimonds Bramanis, populārās mūzikas un džeza meistari Daumants Kalniņš un Intars Busulis. Koncerta diriģents, mākslinieciskās koncepcijas īstenotājs un vadītājs Normunds Vaicis. Koncerta režisore Ināra Slucka, skaņdarbu aranžētājs Jānis Kaijaks, scenogrāfs Aigars Ozoliņš.

------------------

Lai apmeklētu LR proklamēšanas 99. gadadienai veltīto Rīgas pilsētas svētku koncertu "Latvija - tava un mana" 18.11.2017. plkst. 15.00, jāizņem bezmaksas ielūgumus, kas 08.11.2017. pieejami Rīgas Kongresu namā (Kr. Valdemāra iela 5), laikā no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 | ielūgumi vairs nav pieejami!

Organizē: VEF Kultūras pils

Drukāt sadaļu