Aktuāli

Dmitrijs Bozins - ļoti spilgta personība mūsdienu teātra pasaulē. Jau 20 gadus viņš spēlē galvenās lomas visās Romāna Viktjuka Teātra izrādēs, kas guvušas milzu popularitāti ar saviem skandalozajiem uzvedumiem.
Tieši viņa spilgtās lomas ir izveidojušas slavas un ekskluzivitātes oreolu šim teātrim:
Volands izrādē "Meistars un Margarita", Dons Žuans izrādē "Dona Žuana pēdējā mīlestība". Visskaistāko un visiekārojamāko sievieti uz pasaules Salomeju viņš spēlējis uzvedumā "Salomeja vai Oskara Vailda savādās rotaļas"un, protams, vēl viena sieviešu loma - Solanža - uzvedumā "Kalpones".
Kas gan ir viņa hipnotizējošās spēles, panākumu un visaptverošas mīlestības noslēpums? Nopelniem bagātais Krievijas aktieris Dmitrijs Bozins atklās savu būtību savā monoizrādē "SCORPI-ON"2018. gada 16. aprīlī!
Skorpiona kodiens skaitās bīstams un nāvējošs. No viņa baidās, viņu mīl, par viņu sajūsminās, aicina uz sadarbību, uztic tam noslēpumus. Šī senā un noslēpumainā būtne daudzu gadsimtu laikā iepazīst noslēpumainās pasaules,dzīvības un nāves noslēpumus.
Skorpions apbur un pievelk. Rada trīsas un iedvesmo! Kad šķiet, ka dzīvē viss kļuvis paredzams, tad uzrodas viņš, lai vēlreiz pierādītu, ka Jums vēl daudz kas ir jāatklāj - kaut kas svarīgs, netverams, bet ļoti, ļoti nepieciešams.
Poēzija apvienojas ar mūziku no sapņiem, atmiņām un nākotnes pareģojumiem. Neredzami pagātnes, nākotnes un tagadnes Ēnu loki uzradīsies uz skatuves, iegūs jaunas sejas, runās dažādās valodās.
''Dmitrij, kāpēc izrāde ieguvusi tādu nosaukumu?
Uzveduma pirmizrāde bija saistīta ar manu dzimšanas dienu, kas ir 6. novembrī. Pēc zodiaka zīmes esmu skorpions. Bet izrāde tomēr nav par mani un arī ne par šo zīmi. Tas ir stāsts par mērķi, par tiekšanos uz to un vēlamā sasniegšanu. Mērķis var būt tāds, kas no Tevis izspiež pēdējo šķidrumu, vai arī sirdi veldzējošs. Es atradu tādu darbu, kurā šis mērķis trāpa pašā sirdī. Programma ir balstīta uz Puškina, Hermana Melvila un Balzaka darbiem. Ticiet man, viņi sevi un cits citu parāda neticami! Skatītājs sastapsies ar tādu vīriešu dzīvesstāstiem, kuri visu savu dzīvi veltījuši sava svarīgākā mērķa sasniegšanai. Lai vai kā viņi pūlētos, mēģinot iemācīties dzīvot bez šī graujošā mērķa, tas tāpat viņus ievelk sevī."

Organizē: RPRINT, SIA

Drukāt sadaļu