Pāriet uz galveno saturu
Вс. 19.03.2023. 20:00

Zelta dziesmu koncerts | KĀPĒC MAN DZIEDĀT SVEŠU DZIESMU?

Большой зал


19. martā VEF Kultūras pilī notiks vērienīgs koncerts „Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu”, kurā piedalīsies populārākie latviešu estrādes mākslinieki, kas izpildīs dziesmas no „Latvijas šlāgerkanāla” zelta fonda.

Koncertā uzstāsies Atis Auzāns, Normunds Rutulis, Ineta Rudzīte, Guntis Veits, Ieva Sutugova, Normunds Zušs, Liene Šomase, Jānis Krūmiņš, Jenny May, Kaspars Markševics.

„Katrā gadu desmitā ir savas tautā iemīļotas dziesmas, kas palīdz mosties, uzlabo garastāvokli, liek raudāt vai, tieši otrādi – pasmaidīt,” saka „Latvijas šlāgerkanāla” izveidotājs un vadītājs, vienlaikus režisors un producents Igors Linga.
„Kanāls apkopojis dziesmas, kas latviešu tautai bija svarīgas laikā, kad dzīvojām zem padomjzemes žņaugiem, kā arī tās, kas iemīļotas tagad, neatkarīgās Latvijas laikā.


Padomju gados latvieši par savu dziesmu balsoja „Mikrofona” aptaujās, un arī šīs melodijas mēs nevēlamies pazaudēt, jo dziesmas jau dzīvo mūžīgi! Ne velti daudzas no tām ir ierakstītas no jauna un arī tādā veidā saglabātas. Kaut vai Maestro Raimonda Paula slavenā dziesma „Par pēdējo lapu”, ko savulaik izpildīja Nora Bumbiere. Labs pierādījums ir arī komponists Imants Kalniņš – viņa dziesmas var dziedāt jebkurš, un tās nereti skan kā himnas.


Dziesmas, kas bija populāras pagājušā gadsimta sešdesmitos, septiņdesmitos un astoņdesmitos gados, mēs gribam parādīt klausītājiem mūsdienās – 2023. gadā. Jo vecās dziesmas nepazūd – tās bija, ir un būs, savukārt mums ir pienākums tās nest tālāk. Un kāda starpība, kas izpilda dziesmu „Par pēdējo lapu”! Tā vienmēr bijusi visas latviešu estrādes mūzikas pērle! Gribas slavēt ne tikai mūsu laika dziesmas, kuras dzirdamas „Latvijas šlāgerkanālā”, bet paralēli celt gaismā arī tās, kas skanēja vecākās paaudzes jaunības gados – laikā, kad daudzi vēl nebija dzimuši.


„Latvijas šlāgerkanāls” ir pirmais un vienīgais mūzikas kanāls Latvijā, kurš nepārtraukti 24 stundas diennaktī piedāvā jautras un melodiskas mūzikas programmu, klausītājiem sniedzot pozitīvas emocijas un nodrošinot labu noskaņojumu.

Organizē: Sax & MARTINI, SIA

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится