Pāriet uz galveno saturu
C. 09.05.2024. 12:00

INTEGRATĪVĀS MĀKSLAS FESTIVĀLS | NĀC LĪDZĀS!

Lielā zāle

Aicinām skatītājus uz Integratīvo mākslas festivālu Nāc līdzās!

        Integratīvais mākslas festivāls Nāc līdzās! ir kultūras pasākums, kura dalībnieki ir  bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, kā arī pieaugušie cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem. Festivāls Nāc līdzās! sevi pierādījis kā stabilu un vajadzīgu ilglaicīgu kultūras vērtību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Festivāla dalībnieki ir  gan no speciālajām internātpamatskolām, kuru audzēkņu vidū ir arī sociālo aprūpes centru bērni, gan no dienas centriem pieaugušajiem, gan individuālie dalībnieki ar īpašām vajadzībām. Dalībnieku vecuma diapozons ļoti plašs – sākot no pirmsskolas vecuma bērniem līdz pieaugušiem cilvēkiem.  

       Lai dalībnieki nokļūtu uz festivāla Lielkoncerta skatuves VEF Kultūras pilī, pirmajā kārtā tiek veikta dalībnieku priekšnesumu atlase. Žūrija priekšnesumus izvērtēja video formātā.. Atlasīti 40 labākie priekšnesumi Lielkoncertam VEF Kultūras pilī 9. maijā plkst. 12.00.

     Pēc dalībnieku uzstāšanās visus festivāla jaunos māksliniekus un skatītājus priecēs īpašai viesis. Un šogad tas būs visiem pazīstamais solists Juris Kaukulis.

 Koncertu ar līdzfinansējumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt