Pāriet uz galveno saturu
T. 08.05.2024. 9:00 - T. 19.06.2024. 20:00

IZSTĀDE | UZDRĪKSTĒŠANĀS, ĻAUŠANĀS UN FANTĀZIJA

Izstāžu zāle

No 8. maija līdz pat 19. jūnijam VEF Kultūras pils Izstāžu zālēs skatāma izstāde "UZDRĪKSTĒŠANĀS, ĻAUŠANĀS UN FANTĀZIJA", kas aicina ielūkoties "Jauno psiholoģiju centra" mākslas kursu dalībnieku radošajā darbībā.

Izstādes rīkotājas atklāj: "Jauno psiholoģiju centrā jau vairāk kā piecus gadus tiek organizēti eļļas, akrila un akvareļa gleznošanas, kā arī akadēmiskās zīmēšanas kursi. Visi darbi ir gleznošanas iesācēju – entuziastu radīti. Mēs iedrošinām ņemt rokās otu tos, kuri piesakoties jautā: "Ja es nekad neesmu gleznojusi, vai varu nākt?". Un tad, pēc pāris mēnešiem, pieredzējušu pasniedzēju vadībā rodas šie pārsteidzošie fantāzijas lidojumi.

  • Uzdrīkstēšanās – jo lielākajai daļai kursu dalībnieku tā ir pirmā reizi ar eļļas vai akrila krāsas otu rokās.
  • Ļaušanās – tā ir uzticēšanās pasniedzējam un savas rokas intuīcijai.
  • Fantāzija – tās lidojumam ir jāļaujas ikvienam.

N.B. Izstāde BEZ MAKSAS apskatāma katru dienu no plkst. 09.00 līdz plkst. 20.00.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt