Pāriet uz galveno saturu
Вт. 13.02.2024. 19:00

CREDO | SKAŅAS, KAS IZSAKA MĪLESTĪBU

Большой зал


Februārī notiks īpašs grupas Credo koncerts, kas iepriecinās visus romantikas un mūzikas cienītājus Valentīndienas noskaņās koncertprogrammā “Skaņas, kas izsaka mīlestību”. Koncertā būs daudz pārsteigumu un grupa apsolās radīt neaizmirstamus mirkļus visiem klātesošajiem.

Koncertprogrammā “Skaņas, kas izsaka mīlestību” grupa izpildīs savus populārākos skaņdarbus, kā arī sniegs īpašus aranžējumus, kas iederēsies šajā romantiskajā noskaņā. "Šis koncerts ir īpašs notikums, ko nevajadzētu palaist garām nevienam mūzikas cienītājam," sacīja grupas pārstāvis. "Mēs esam strādājuši pie šī koncerta ilgi un rūpīgi, lai radītu neaizmirstamu pieredzi visiem klātesošajiem."

Valentīndienas koncerts ar grupu Credo noteikti būs viens no šī gada muzikālajiem notikumiem, kas paliks atmiņā visiem, kas to piedzīvos.

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится