Aktuāli

Latvijā dzīvojošais itālis, dziedātājs, dažādu TV un izklaides pasākumu vadītājs Roberto Meloni sarūpējis īpašu dāvanu daiļā dzimuma pārstāvēm – jaunu soloprogrammu „La Dolce Vita” (Saldā dzīve), ar kuru mākslinieks 2018. gada 8. marta nedēļā par godu Starptautiskajai sieviešu dienai viesosies Latvijas lielākajās pilsētās.

Roberto Meloni jeb vienkārši Roberto 2001. gadā samainīja saulaino Tirēnu jūru pret vēso Baltijas jūru, pārceļoties no Sardīnijas uz Latviju, lai realizētu savu bērnības sapni – kļūt par populāru dziedātāju. Viņš ir paspējis ne tikai divreiz piedalīties Eirovīzijā un pārstāvēt Latviju, bet arī kļuvis skatītāju iemīļots Rīga TV24 raidījuma „La Dolce Vita. Ar Roberto” vadītājs, kopā ar sabiedrībā zināmām personām gatavojot dažādus ēdienus. Apkopojot pirmajos 100 raidījumos gatavotās latviskās receptes, Roberto izdevis savu pirmo grāmatu „Piedzīvojumi virtuvē ar Roberto. 100 slavenību receptes” kā veltījumu savai mammai Sardīnijā.

Pozitīvais un harizmātiskais dziedātājs Roberto ienes Itālijas sauli ikviena cilvēka sirdī, ar kuru viņš komunicē, un šo siltumu noteikti varēs sajust arī jaunajā koncertprogrammā. Tajā viņš kopā ar savu pavadošo ansambli izpildīs gan tādus nevīstošus un līdzi dziedamus itāļu hitus kā Domeniko Modunjo „Volare”, Adriano Čelentano „Confessa”, „Susanna”, „Amore No”, Toto Kutunjo „L’Italiano Vero”, gan pasaules hitus Konsuelo Velaskesa „Besame mucho”, Adeles „Rolling in the Deep”, Boba Merila „Mambo Italiano”, gan arī dziesmas no paša repertuāra „Love is Tango”, „Questa Notte”, „Tā esi tu” un „Paslēpes”. Īsti saulaina, salda un garda programma!

Roberto par sevi saka: „Man nav sapņu par nesasniedzamām lietām. Piemēram, es nesapņoju par mieru pasaulē un arī netiecos kļūt par Latvijas prezidentu. Šodien es gribu būt siltumā un saulē, bet globāli – būt veselam, ceļot pa pasauli un redzēt savus mīļotos cilvēkus laimīgus.” Koncertprogramma „La Dolce Vita” būs kā saulains ceļojums, lai redzētu laimīgus skatītājus zālē, un šo sapni ar pareizo dziesmu izvēli un šarmu noteikti ir iespējams sasniegt.

Organizē: Impresario, SIA

Drukāt sadaļu