Pāriet uz galveno saturu
Sat. 09.12.2023. 19:30

Ziemassvētku ieskaņas koncerts | LAI SIRDI PILDA PRIEKS

Grand Hall


9. decembrī plkst.19.30 Rīgā, VEF Kultūras pilī, 19. decembrī plkst.19 Kultūras centrā «Ulbrokas Pērle» un 20. decembrī plkst.19 Ventspils teātra namā «Jūras vārti» skanēs Ziemassvētku ieskaņas koncerts «Lai sirdi silda prieks». 

Koncertos dziedošie aktieri Karīna Tatarinova, Erika Eglija-Grāvele, Edgars Pujāts, Juris Hiršs, Kristians Kareļins, kā arī mūziķis un «Latvijas radio 2» ētera personība Kaspars Markševics (viņš iejutīsies arī vakara vadītāja lomā) izdziedās skaistākās Ziemassvētku dziesmas – gan tradicionālos skaņdarbus, gan tās, kuras skanējušas dažādās teātra izrādēs. Koncertos aktieru sastāvs atšķirsies. 

«Laikā, kad augu savā ģimenē, gan pēc tam, pavadot laiku kopā ar saviem vienaudžiem, Ziemassvētki bija ļoti gaidīti, jo tie bija lieli brīnumi un pārsteigumi – kas nu mūs zem tās eglītes sagaidīs… Manuprāt, Ziemassvētki ir tie svētki, kuri būtu visiem jāpavada kopā! Tagad Ziemassvētku vakars nav iedomājams bez abām manām meitām un ģimenes klātbūtnes, un tas tiešām ir tāds svētbrīdis,» saka Kaspars Markševics un piebilst: «Gribu visiem novēlēt šos svētkus sagaidīt uz gaišas nots, lai tas pelēkais drūmums un mūsu sabiedrības noskaņa mainītos uz labu. Jo mums ir jāierauga labās lietas, kuras ar mums notiek. Un tas ir svarīgākais, ko vēl varam izdarīt, pavadot šo gadu. Gads nav bijis viegls, taču šie svētki ir īpaši, tāpēc – lai tie būtu gaiši mums visiem!»

Koncertos par pavadījumu gādās instrumentālā grupa «AR Maestro» Anatolija Livčas vadībā.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share