Pāriet uz galveno saturu
S. 09.12.2023. 19:30

Ziemassvētku ieskaņas koncerts | LAI SIRDI PILDA PRIEKS

Lielā zāle


9. decembrī plkst.19.30 Rīgā, VEF Kultūras pilī, 19. decembrī plkst.19 Kultūras centrā «Ulbrokas Pērle» un 20. decembrī plkst.19 Ventspils teātra namā «Jūras vārti» skanēs Ziemassvētku ieskaņas koncerts «Lai sirdi silda prieks». 

Koncertos dziedošie aktieri Karīna Tatarinova, Erika Eglija-Grāvele, Edgars Pujāts, Juris Hiršs, Kristians Kareļins, kā arī mūziķis un «Latvijas radio 2» ētera personība Kaspars Markševics (viņš iejutīsies arī vakara vadītāja lomā) izdziedās skaistākās Ziemassvētku dziesmas – gan tradicionālos skaņdarbus, gan tās, kuras skanējušas dažādās teātra izrādēs. Koncertos aktieru sastāvs atšķirsies. 

«Laikā, kad augu savā ģimenē, gan pēc tam, pavadot laiku kopā ar saviem vienaudžiem, Ziemassvētki bija ļoti gaidīti, jo tie bija lieli brīnumi un pārsteigumi – kas nu mūs zem tās eglītes sagaidīs… Manuprāt, Ziemassvētki ir tie svētki, kuri būtu visiem jāpavada kopā! Tagad Ziemassvētku vakars nav iedomājams bez abām manām meitām un ģimenes klātbūtnes, un tas tiešām ir tāds svētbrīdis,» saka Kaspars Markševics un piebilst: «Gribu visiem novēlēt šos svētkus sagaidīt uz gaišas nots, lai tas pelēkais drūmums un mūsu sabiedrības noskaņa mainītos uz labu. Jo mums ir jāierauga labās lietas, kuras ar mums notiek. Un tas ir svarīgākais, ko vēl varam izdarīt, pavadot šo gadu. Gads nav bijis viegls, taču šie svētki ir īpaši, tāpēc – lai tie būtu gaiši mums visiem!»

Koncertos par pavadījumu gādās instrumentālā grupa «AR Maestro» Anatolija Livčas vadībā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt