Pāriet uz galveno saturu
S. 23.12.2023. 13:00

Ziemassvētku eglīte Troļļu zemē 

Lielā zāle


Ziemassvētki ir svētki, kas ar savu maģisko atmosfēru ieved bērnus un pat pieaugušos īstā pasakā. Silta atmosfēra, ziemassvētkas brīnumi un, protams, dāvanas!

Jaungada pasaka ir iemesls, lai sanāktu kopā ar savu ģimeni un uz mirklīti aizmirst par darba rutīnas un pavadītu šo laiku ar mīļajiem! 23. decembrī plkst.11.00 un 13.00 “Ziemassvētku eglīte Troļļu zemē" uzdāvinās Jums laipnu, jautru, muzikālu pasaku ar aizraujošu sižetu bērniem no 3 līdz 10 gadiem. Koši tērpi, dekorācijas, izcila mūzika, lieliskas dziesmas un talantīgi aktieri gaidīs jūs VEF Kultūras pilī.
Darbība norisinās Troļļu zemē. Rozīte un Ziediņš ir pārliecināti par to, ka šie būs vislabākie, viskošākie svētki visā pasaulē, taču viss nav tik vienkārši, kā sākotnēji liekas. Kopā ar skatītājiem viņiem būs jāpārvar dažādas grūtības, jādodas brīnumainajos piedzīvojumos un tas viss tikai tādēļ, lai saprastu, kas ir patiesa draudzība un uzticība, un kādi patiesi brīnumi var notikt Ziemassvētku vakarā. Pēc izrādes bērnus gaida jautrs svētku turpinājums - ar spēlēm, pārsteigumiem un dāvanām pie Ziemassvētku eglītes un, protams, ciemos atnāks Salavecis un citi pasaku varoņi.

Tiekamies 23.decembrī plkst. 11:00 un 13:00 VEF Kultūras pilī!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt